Προς το περιεχόμενο

Engl fireball γνωμες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποια η γνωμη σας για τον συγκεκριμενο ενισχυτη?Σκεφτομαι να τον αγορασω και να τον συνδιασω με μια framus 2x12.βασικα παιζω metal high gain  καταστασεις και  τον εχω ακουσει τον ενισχυτη παιζει καλα σε πολυ χαμηλα volume αλλα και δυνατα χωνει.απλα θελω να ακουσω και τις δικες σας αποψεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε. εμενα αυτο το κεφαλι με εχει βγαλει παλικαρι σε live και studio χρηση. ;D ;D ;D  εχει μεταλ ηχοχρωμα και τρελο γκαζι σε ο,τι ενταση αλλα και πολυ καλα καθαρα για καφροενισχυτης. σ αυτα τα λεφτα δεν παιζει τιποτα καλυτερο :o :o :o

για την καμπινα κοιταξε μονο να φοραει v30 και θα εισαι αρχηγος  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε. εμενα αυτο το κεφαλι με εχει βγαλει παλικαρι σε live και studio χρηση. ;D ;D ;D  εχει μεταλ ηχοχρωμα και τρελο γκαζι σε ο,τι ενταση αλλα και πολυ καλα καθαρα για καφροενισχυτης. σ αυτα τα λεφτα δεν παιζει τιποτα καλυτερο :o :o :o

για την καμπινα κοιταξε μονο να φοραει v30 και θα εισαι αρχηγος  ;D ;D ;D

 

thanks για την απαντηση φιλε η καμπινα στα λινκς εχει ν30 οποτε θα ειμαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στα 1000 ευρώ ότι καλύτερο υπάρχει σε γκαζωμένο κεφάλι.

Υπάρχει αγγελία στο νοιζ και ίσως να ισχύει ακόμα, μπορεί να γλυτώσεις κάποια χρήματα.

Και νομίζω υπάρχει αγγελία στο νοιζ και για την καμπίνα φραμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στα 1000 ευρώ ότι καλύτερο υπάρχει σε γκαζωμένο κεφάλι.

Υπάρχει αγγελία στο νοιζ και ίσως να ισχύει ακόμα, μπορεί να γλυτώσεις κάποια χρήματα.

Και νομίζω υπάρχει αγγελία στο νοιζ και για την καμπίνα φραμους.

 

για την κεφαλη το ξερω οτι υπαρχει απλα απλα θελω να τον αγορασω καινουργιο αλλα για την καμπινα δεν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν το θες για το σπιτι να εχεις στο νου σου +300 γιουρα για attenuator.

ειναι λιγο πιο ησυχος απο κατοσταρη  8) 8) 8)

 

βασικα οταν τον ακουσα στον λογοθετη αρχισε απο πολυ χαμηλο volume μεχρι αρκετα δυνατα και μου φανηκε μια χαρα στα χαμηλα οποτε προς το παρον δεν νομιζω να το χρειαζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

εγω θα σου προτεινα να ριξεις μια ματια στον peavey 6505 και στον 5105 ..αυτοι οι ενισχυτες σκεψου οτι χρησιμοποιουνται απο ολα τα metal συγκροτηματα και κιθαριστες.ακουσε τουσ μπορει να σου αρεσουν περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου