Προς το περιεχόμενο

ADOBE AUDITION!! (θα το σπασω!!!)


metro.am

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιο ειναι το προβλημα.. επιδει θελω να ηχογραφω απο ταινιες και youtube.com φρασεις για να τις κανω samples θελω να ηχογραφω το mixout τις καρτας μου.. (με την Onboard to kanw me thn lexicon lamda δε μπορω.. αν ξερει καποιος και σε αυτο κατι..HELP!!)και οταν παταω το ρεκ και κανω το παραθυρο ελαχιστοποιηση τοτε αυτο (audition) stamataei την ηχογραφιση...

psycho beatsssssss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πρώτο δεν ξέρω κι εγώ αυτήν την δουλειά απο την ον μποουρντ την κάνω δλδ βάζω από τον mixer των windows sto recordinng to stereo mix και ότι παίζει το ηχογραφώ απο audition. Οσο για το 2ο αυτό είναι μια πικρή ιστορία κι εγώ το έχω πάθει όταν ελαχιστοποιώ το audition να σταματάει να ηχογραφει και να παίζει δεν ξέρω τι φταίει ώσπου μια μέρα το έκανα επανεγκατάσταση και λύθηκε το πρόβλημα  ::)

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γυρίσεις στο 1,5 , είναι καλύτερο, ασε που έχουν ακουστεί κάποιες βρώμες για τη μηχανή του 2.0 (ότι δεν είναι σταθερή, δεν έχει καλούς αλγόριθμους κλπ.)

ttp://www.myspace.com/trioaynan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα δεν θα έχεις τσεκάρει κάποα επιλογή π να ηχογραφεί ότι ακούγετε απο την έξοδο της κάρτας ήχου..αλλιλως ψάξε για προγραμμα rec what you hear

www.beatonboard.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα δεν θα έχεις τσεκάρει κάποα επιλογή π να ηχογραφεί ότι ακούγετε απο την έξοδο της κάρτας ήχου..αλλιλως ψάξε για προγραμμα rec what you hear

Σωστό!

και επίσης Δοκίμασες να το κάνεις reinstall για το άλλο το πρόβλημα? είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα λυθεί

και κάτι άλλο....

Είχα κι εγώ το audition 3 αλλά μου κολούσε και έκανε βλακίες γι αυτό έβαλα το 2. Δεν φταίει όμως το πρόγραμμα, φταίει το ότι το δουλεύουμε crackarismeno και κάποιες φορές τα cracks δεν λειτουργούν σωστά

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε σπάστο :)

νομίζω οτι το πρόβλημα σου είναι στο ότι δεν μπορείς να πεις στον web browser ποιά κάρτα ήχου να χρησιμοποιήσει!

Αλλα μάντεπσε...αυτό δεν διορθώνεται! :Ρ

PARIS_K τα προγράμματα αυτά δεν λειτουργούν με καλές κάρτες γραφικών (?)τουλάχιστον με E-MU 0404 usb kai m-audio lamda

που έχω δοκίμασει αρκετά δεν λειτουργούν..(βασικά κανένα δεν λειτουργεί..)Δύσκολο να περιγράπσω το γιατί..

Καλύτερα να κάνεις αυτό που έιπε ο Angelos..

ScullShot νομίζω οτι απαγορευέται η συζήτηση για warez...

blahblahblah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου