Προς το περιεχόμενο

Gibson Burstbuckers


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΥΓ: Το ωραίο είναι ότι από τις φωτογραφίες σου μάθαμε και κάποια πράγματα για σένα:

Παντρεμένος με 1 (τουλάχιστον) παίδι και σου αρέσει πού και πού να παίζεις ρεμπέτικα ;D

 

...ασε που σε μια κριση ηθελε να πουλησει την Sheraton την αστερατι

, αλλα απ΄ οτι βλεπω  , ευτυχως  ζει και βασιλευει ......

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Chord η LP σου (εμφανισιακά τουλάχιστον) ΣΚΟΤΩΝΕΙ.

 

ΥΓ: Το ωραίο είναι ότι από τις φωτογραφίες σου μάθαμε και κάποια πράγματα για σένα:

Παντρεμένος με 1 (τουλάχιστον) παίδι και σου αρέσει πού και πού να παίζεις ρεμπέτικα ;D

 

AMAN!Δεν ειχα αλλη κοντινη της gibson κι ετσι ξεμπροστιαστηκαμε ;) ;) ;)και ναι 2 κυριακες το μηνα μαζευομαστε σ ενα φιλικο μεζεδοπωλειο και παιζουμε ωραια τραγουδακια (πολλα ειδη οχι μονο ρεμπετικα)για να γουσταρουμε ;) ;) ;)Βλεπεις ποτε δεν ξεκαθαρισα οτι μ αρεσει μονο ενα ειδος απλως κλινω προς τον μονπηνιο ;) ηλεκτρισμο μπζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Το ωραίο είναι ότι από τις φωτογραφίες σου μάθαμε και κάποια πράγματα για σένα:

Παντρεμένος με 1 (τουλάχιστον) παίδι και σου αρέσει πού και πού να παίζεις ρεμπέτικα ;D

 

...ασε που σε μια κριση ηθελε να πουλησει την Sheraton την αστερατι

, αλλα απ΄ οτι βλεπω  , ευτυχως  ζει και βασιλευει ......

 

 

Ακομα δεν μου χει περασει η κριση  γιατι μουχει στοιχισει  πολυ πανω απο χιλιαρικο κι ακομα δεν μπορω να βολευτω το μπρατσο της :-\ :-\ :-\Απλως δεν το κυνηγαω με αγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Το ωραίο είναι ότι από τις φωτογραφίες σου μάθαμε και κάποια πράγματα για σένα:

Παντρεμένος με 1 (τουλάχιστον) παίδι και σου αρέσει πού και πού να παίζεις ρεμπέτικα ;D

 

...ασε που σε μια κριση ηθελε να πουλησει την Sheraton την αστερατι

, αλλα απ΄ οτι βλεπω  , ευτυχως  ζει και βασιλευει ......

 

 

Ακομα δεν μου χει περασει η κριση  γιατι μουχει στοιχισει  πολυ πανω απο χιλιαρικο κι ακομα δεν μπορω να βολευτω το μπρατσο της :-\ :-\ :-\Απλως δεν το κυνηγαω με αγγελιες...

 

Βρε κρατα την  που σου λεω !!!  που θα ξαναβρεις  τετοιο αστερι ...

Αν δεν ειχα  την ιδια  , θα την κτυπουσα  χαλαρα .....

 

(ασε που εχουμε και την ιδια LP  ;D)

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Το ωραίο είναι ότι από τις φωτογραφίες σου μάθαμε και κάποια πράγματα για σένα:

Παντρεμένος με 1 (τουλάχιστον) παίδι και σου αρέσει πού και πού να παίζεις ρεμπέτικα ;D

 

...ασε που σε μια κριση ηθελε να πουλησει την Sheraton την αστερατι

, αλλα απ΄ οτι βλεπω  , ευτυχως  ζει και βασιλευει ......

 

 

Ακομα δεν μου χει περασει η κριση  γιατι μουχει στοιχισει  πολυ πανω απο χιλιαρικο κι ακομα δεν μπορω να βολευτω το μπρατσο της :-\ :-\ :-\Απλως δεν το κυνηγαω με αγγελιες...

 

Βρε κρατα την  που σου λεω !!!  που θα ξαναβρεις  τετοιο αστερι ...

Αν δεν ειχα  την ιδια  , θα την κτυπουσα  χαλαρα .....

 

(ασε που εχουμε και την ιδια LP  ;D)

 

Σ αυτο το φορουμ περναμε εντονες συγκινησεις! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν μου χει περασει η κριση  γιατι μουχει στοιχισει  πολυ πανω απο χιλιαρικο κι ακομα δεν μπορω να βολευτω το μπρατσο της :-\ :-\ :-\

Πληροφοριακά, τι έχει το μπράτσο της; ??? ??? Εμένα μια χαρά μου είχε φανεί σε μία (πιο πρόσφατη) Sheraton που είχα δοκιμάσει.

 

Κράτα τη, είναι και σε ωραίο χρώμα, όχι το τωρινό vintage sunburst που είναι ψιλοχάλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα και στο LP forum ένα θέμα σχετικά με τους Burstbuckers και τα βιδάκια:

 

DSC00062_edited.jpg

 

DSC00063_edited.jpg

 

http://www.lespaulforum.com/forum/showthread.php?p=1490000#post1490000

 

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε elavd μας επαναφερεις στην ταξη! ;)Μια χαρα πληροφοριες μας γραφουν τα παιδια ,οστοσω αυτες οι ρυθμισεις στα βιδακια ισχυουν για ολους τους παραδοσιακους γκιμπσονοδιπλους αν καποιος θελει να το ψαξει.

 

 

Ακομα δεν μου χει περασει η κριση  γιατι μουχει στοιχισει  πολυ πανω απο χιλιαρικο κι ακομα δεν μπορω να βολευτω το μπρατσο της :-\ :-\ :-\

Πληροφοριακά, τι έχει το μπράτσο της; ??? ??? Εμένα μια χαρά μου είχε φανεί σε μία (πιο πρόσφατη) Sheraton που είχα δοκιμάσει.

 

Κράτα τη, είναι και σε ωραίο χρώμα, όχι το τωρινό vintage sunburst που είναι ψιλοχάλια...

 

Το μπρατσο της δεν εχει τιποτα και γλυστερο(!!!)  ;)ειναι, και Μητρο δεν ειναι,και καταπληκτικα κλειδια εχει ε! και ολοισιο ειναι ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΣΑΝ ΚΟΥΠΙ  :-\ και κυριως οταν παιζω χαμηλα εχει πολυ κενο απο κατω...(βαλε και το τουλαχιστον 12' radius) ::)

Οσοι εχουν κιθαρες με χοντρα η εστω μεσαια  μπρατσα με καταλαβαινουν ::)

Αν μπει αγγελια παντως θα το παρετε χαμπαρι... ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαιρετίσω σαν νέος τον χώρο και γώ και να σας ρωτήσω τι γίνεται με τα βιδάκια πάνω στους μαγνήτες?Έχω και γώ και δεν τα χω πειράξει ποτέ.Παρατηρώ όμως οτι τα μπάσσα είναι πιο δυνατά απ τα ψηλά.Να κοιτάξω να φτιάξω το ύψος των μαγνητών ή να πειράξω τις βιδες πάνω στο μαγνητάκι?

Να σας πώ οτι είναι πολύ ψηλά οι μαγνητες τώρα και ευθυγραμμισμένοι με την ταστιέρα που έχει και μικρή,σχεδόν ανύπαρτη καμπύλη.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου