Προς το περιεχόμενο

Απορία για Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου σπασανε τα νευρα !!!  :-[ :-[ :-[3 φορες εστειλα αγγελια και τις 3 δεν την ειδα πουθενα .Σας παρακαλω βοηθηστε με μηπως και τα καταφερω αυριο τουλαχιστον.Ποια ειναι η διαδικασια?Μεχρι ποσες φωτο μπορουμε να βαλουμε?Γιατι αφου αλλαξα τιτλο μου ηρθε μυνημα οτι ειναι ο ιδιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ποστάρεις μια αγγελία είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με το να ποστάρεις ένα θέμα, δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό στην διαδικασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφερω το θεμα με το ζορι συγκρατωντας τα νευρα μου για τον χαμενο χρονο.Κατ αρχην να πω οτι εχω βαλει (και πουλησει)απο αγγελια στο ΝΟΙΖ πολυ πριν γινω μελος....Πως τα καταφερα τοτε δεν ξερω ???

Εν παση περιπτωσι απο χτες προσπαθω να βαλω αγγελια δυο κιθαρες που θελω να πουλησω.Σκεφτηκα να τις βαλω ξεχωριστα για να περιγραψω  περισσοτερες λεπτομερειες και να βαλω αρκετες φωτογραφιες,και συνεβη το εξης.

Ενω δινει δυνατοτητα για 4 φωτο δεν μπορουν λεει να ξεπερνανε τα 6000mb.Δεκτον. Παταω ''πισω'' και ξαναβαζω μονο 2 φωτο που ειναι μεσα στο οριο χωρητικοτητας κι εκει μου βγαινει μυνημα οτι το θεμα ηδη υπαρχει.Κοιταζω στις αγγελιες και ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ >:Αλλαζω λιγο τον τιτλο και παλι τα ιδια(.Μετα την απαντηση του fleamail προσπαθησα και σημερα να βαλω αγγελια την αλλη κιθαρα .ΤΟ ΙΔΙΟ προβλημα .

Παρακαλω σε συγκεκριμενες απαντησεις μπας και τα καταφερω καποτε αλλιως να βαλω στη χρυση ευκαιρια να τελειωνουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

... φωτο δεν μπορουν λεει να ξεπερνανε τα 6000mb...

 

... μπας και τα καταφερω καποτε αλλιως να βαλω στη χρυση ευκαιρια να τελειωνουμε 

 

Στη Χρυση Ευκαιρια! στη Χρυση Ευκαιρια ! :)

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Θα προτιμούσα τη χρυση ευκαιρια αν ήμουν στη θέση σου.

Οπως βλέπεις για να γράφεις εδώ δεν υπάρχει πρόβλημα καθώς είναι το ιδιο σύστημα.

Απλά ανεβάζεις τεραστιες φωτογραφίες και προφανώς το προσπαθείς περισσότερες από μια φορά.

Δυστυχώς το συστημα εχει προκαθορισμένες δικλείδες ασφαλείας για ρομπότ και δεν επιτρέπει δευτερο ποστ σε μικρό χρονικό διάστημα.

Αν επιμένεις θα τα ετοιμασεις πριν τα ανεβάσεις με copy / paste και θα ανεβάσεις μικρότερο μεγεθος (σε kb) φωτό.

Ετσι κι αλλιώς το ίδιο θα απαιτηθεί και από την χρυσή ευκαιρία. (χωρίς τις φωτό...)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορείς ν'ανεβάσεις επίσης τις φωτογραφίες σου σε image hosting sites, όπου έχουν επιλογή και για σμίκρυνση όταν τις ανεβάζεις, και μετά να ποστάρεις τον κώδικα στην αγγελία, δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα έτσι. Επίσης για να μη γονατίζει ο server μπορείς να τις βάλεις και σε thumbnails (με link στη μεγάλη φωτογραφία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου