Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν, από 'κει και πέρα, θεωρεί ο Yameth φρόνιμο να απαγορέψει τη χρήση του φόρουμ σε ανήλικους, τότε την πάτησα, και τα ξαναλέμε σε ενάμιση χρόνο... ::)

 

Όχι ρε παιδιά, φάνηκε πουθενα σε όλο το θρεντ κάτι τέτοιο; Δλδ από όλη τη συζήτηση αυτό αποκομίζετε;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι, προς θεού, χιούμορ ήταν...

 

Θέλω να πω ότι στο φόρουμ αυτός που δεν έχει θέση είναι ο ανάγωγος, και όχι ο ανήλικος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πω ότι στο φόρουμ αυτός που δεν έχει θέση είναι ο ανάγωγος, και όχι ο ανήλικος....

 

+1000000000000!ειλικρινά τα είπες όλα με μία μόνο φράση!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η εξασέλιδη συζήτηση δεν έχει αντικείμενο.

Δεν έχει διατυπωθεί καμία συγκεκριμένη ιδέα γύρω από αυτό το θέμα, οπότε δεν υπάρχει τίποτε να συζητηθεί.

 

Παραδέχομαι ότι είναι μία ευκαιρία να πουν ορισμένοι τα δικά τους αλλά μέχρι εκεί.

Αυτό το είδος προκαταβολικής διαμαρτυρίας για ένα θέμα που δεν έχει τεθεί, αλλά και που αν τεθεί εσάς δεν σας αφορά (εφ' όσον είσαστε ήδη μέλη του noiz) είναι επιεικώς ανήκουστη και (για να είμαι ειλικρινής) μου θυμίζει λίγο και τον Τσίμπλα.

 

Συνέρθετε.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... για ένα θέμα που δεν έχει τεθεί.......

 

 

 

Συνέρθετε.

 

 

καλα ,  εσυ δεν ειχες πει (σε αλλο θεμα ) οτι θα επρεπε να ειναι το οριο τα 18?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... για ένα θέμα που δεν έχει τεθεί.......

 

 

 

Συνέρθετε.

 

 

καλα ,  εσυ δεν ειχες πει (σε αλλο θεμα ) οτι θα επρεπε να ειναι το οριο τα 18?

 

 

Ναι, αλλά για νομικούς λόγους, όχι επειδή περιφρονώ τη γνώμη των ανηλίκων - ήμουν πάρα πολύ σαφής σε αυτό. Και επίσης, εγώ δεν είμαι ο admin, οπότε μία ιδέα δική μου δεν είναι τίποτε περισσότερο από μία ιδέα.

 

;)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά καράφλιασα με το θέμα του "ελλαδιστάν" διότι ένα παιδί είπε την άποψη του (οπως την είπε) και η ετυμηγορία ήταν πως τα ανήλικα κάνουν κακό. Δεν αναφέρθηκε τίποτα που να βλάπτει το ήθος του ανηλικου στο συγκεκριμένο thread. ΑΠλα και μονο επειδή είπε οτι αγαπάει την Ελλάδα, έφαγε καταμουτρα μια κατσάδα.

Εμεις ειμαστε υπευθυνοι για αυτα τα παδιά. Οι ενηλικες (τα καταφεραμε και μεγαλωσαμε πρωτοι). Το Noiz.gr διαθέτει δημοσιες συζητήσεις. Οποια ηλικία και να έχω μπορώ να διαβάσω ότι γράφεται εδω μέσα. Η άποψη 'εξω τα ανηλικα' δεν καλύπτει το ήθος των ανήλικων, αλλα την ιδέα μας οτι μπορεί ένα ανήλικο να μιλησει μαζι μας σαν ισος. Και βέβαιως βεβαίως μπορεί να μας χαλάσει την κουβέντα. Εκει που γράφουμε τα τόσα σοβαρα για το πόσους περσικούς τερμίτες πρέπει να έχει το αφρικανικό ξύλο της ταστιέρας μου ωστε να 'ζωηρέυει' ο ήχος μου, μπορει το ανήλικο να πεταχτει να πει μια χαζομαρα και να μου την σπάσει. Οξω απο δω ρε μομολο. Που θες και να ανταλλαξεις αποψεις. ΑΛλα δεν ειναι έτσι. Σε δημόσια συζήτηση είμαστε όλοι υπεύθυνοι για την ποιότητα της. Και οφείλουμε να είμαστε κόσμιοι και υπομονετικοι με άγνωστα άτομα και ανήλικους, αν μη τι άλλο για να δείξουμε τι εστί ενήλικος. Στο κάτω κάτω, οι περισσότεροι εδω είμαστε μουσικοί και ίσως ο κάθε πιτσιρικάς να ειναι ενας απο αυτους που γουστάρει να ακούει τις δημιουργίες μας. Τον θέλουμε μονο για να 'ψαρώνει' με την πάρτυ μας, ή να ανταλλάσει και την γνώμη του μαζί μας?

 

Και βέβαια ποτε δεν αναφερθηκε απο κανεναν administrator οτι το Noiz.gr θα αλλάξει το οριο ηλικίας. Ξεκίνησα αυτο το thread μονο και μονο για να εκφράσω την έκπληξη μου με το μυαλό των συν-ενηλικων χρηστων.  Αντε να κανουμε και καμια δουλειά τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου