Προς το περιεχόμενο

ISP decimator G string pedal...πρόβλημα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω ξαναπάρει noise reduction πεταλακι. Μου ήρθε σήμερα από Thomann και δε βλέπω να δουλέυει. Ανοιγοκλείνει κανονικά (κόκκινο φωτάκι) άλλα όπως και να πειράξω το threshold δεν αλλάζει τίποτα. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά έχω και ένα κάρο μπούρδες δεν είναι τόσο απλό. Tuner/preamp/fx σε rack ενα wah, h κάρτα έχει input και αμέσως μετά insert, γενικά πανικός.... δοκίμασα να κάνω απλά τα πράγματα με κιθάρα> isp>κάρτα ηχου, αλλά αλλάζει τίποτα με το threshold... ούτε το σήμα, ούτε ο θόρυβος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Για την ιστορία φταίγαν τα planet wave καλώδιά μου τα οποία είναι solderless και δεν κάναν καλή επαφή =p. Α, και το πεταλάκι τα σπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν solderless καλωδια απο τα οποια μπορεις να κρεμαστεις ολοκληρος και να μην βγει το καλωδιο απο το βυσμα, οποτε προφανως φταιει η κατασκευη τους και οχι οτι ειναι solderless.

Μονο αυτο το ενα ρυθμιστικο εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου