Προς το περιεχόμενο

New Fender CS Teles!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πατα λιγο φρενο και αραξε 777,το ξερω οτι ποναει οταν σου αποδεικνυουν οτι εχεις αδικο σε κατι αλλα μεγαλα παιδια ειμαστε οκ?... ::)

 

λες ενα "εκανα λαθος ρε παιδια συγνωμη" και τελειωνει το θεμα δεν το κανεις σηριαλ..

 

btw welcome to the forum... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα κατσω να σου δωδω λογαριασμο για τις κιθαρες που ειχα (αν ειναι δυνατον δηλαδη.. ::) μηπως θες και το νουμερο της πιστωτικης μου καρτας για να ελεγξεις...?? :))

 

δεν παινευομαι για καμμια τελε ,μαλιστα οι τελε που χρησιμοποιω ειναι φτιαγμενες απο τα...χερακια μου και κοστιζουν το πολυ 800-1000 ευρω... :) σε υλικα μια και δεν ειναι καν Fender.

 

αλλα εδω δεν κρινουμε τον ηχο η την κατασκευη μιας κιθαρας αλλα την αξια της και απο οτι ειδες οι τιμες που ΕΣΥ λες πως παιζουν για τα vintage οργανα απλα ΔΕΝ παιζουν (σου παρεθεσα και λινκ αλλωστε για να δεις ποσο εξω πεφτεις...οχι πολυ 200% μονο... ;D)

 

απλα ετυχε να ζω πολλα χρονια στις ΗΠΑ και "μαζεψα" ...τοτενες (αρχες της δεκαετιας του 80) καμποσα καλα κομματακια σε καλες τιμες (συγγνωμη αν σε ενοχλει το...χομπυ μου ::)) πλεον οι μονες vintage κιθαρες που εχω ειναι μια τελε του 72 & μια Crucianelly του 64 μια και ,κακως πρατοντας,ξεφορτωθηκα τη συλλογη μου το 2000 στο Λονδινο οταν θεωρησα,πολυ κακως βεβαια,οτι η αγορα ειχε χτυπησει "ταβανι"..... :-[

 

δεν τιθεται βεβαια θεμα συζητησης αλλα σου απαντω μια και με προσεβαλες χωρις να σε προκαλεσω...

 

Superfunk κάνεις και τον νταή; Πόσο πιάνει αυτή η τέλε, για πες:

 

μια και εχει De Armond και ειναι και σχετικα σπανια αντε να σε δωκω 800 ευρω?? ;D

 

α,ο μπαμπας μου ειναι παλαιστης οποτε προσεχε τα λογια σου Κωστακη... :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

666 + 111 = 777 ;D

 

777-2=775

Να σε κάνουμε rename ή θα "στρώσεις χαρακτήρα"?  ::)

 

@777, η γραφή σου είναι άσκοπα επιθετική.

Η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου