Προς το περιεχόμενο

fulltone ocd version 3-paf pro μαγνητης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω σπιτι εχω μια δανεικη μια παλια ibanez rg 550 με εναν paf pro στην θεση neck και επειδη ψαχνομαι για μαγνητες για την rg 550 που πηρα και εγω,ειπα να κανω μια πολυ γρηγορη ηχογραφηση για να τον ακουσω στην μιξη...

 

εντωμεταξυ ηθελα να ακουσω και το fulltone ocd με το οποιο οχι απλα εχω ενθουσιαστει αλλα καιρο εχω να ενθουσιαστω τοσο πολυ με ενα πεταλι!

 

ακουστε λοιπον τον ηχο οσοι ψαχνεστε για κατι παρομοιο..

 

παιζω με ενισχυτη τον germino club 40 σε ενα μεγαφωνο celestion vintage 30

 

τα λαθη τα εχω αφησει γιατι μην ξεχναμε οτι ειμαι και ..bluesman..lol

 

http://www.box.net/shared/8ra3i9ls0s

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκη μπορεί να έχει τα λαθάκια του όπως λες, αλλά έχει και κάποιες μαγικές στιγμές!..... ;)

 

Έχω την εντύπωση πως βρήκες το πετάλι σου!

(προς το παρόν, γιατί ξέρουμε όλοι πως όταν χτυπήσει η GASίτιδα , δεν μένει τίποτα όρθιο!).. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια..οντως ο ηχος ειναι απο τους αγαπημενους μου...

και εγω νομιζω οτι βρηκα το πεταλι μου longshadow... :)

μετα βεβαια απο το αλλο πεταλι που εχω βρει εδω και 1,5 χρονο περιπου που δεν ειναι αλλο απο το jampedal tubedreamer 72!και το οποιο με οσα tubescreamerοειδη το εχω συγκρινει εχει βγει..νικητης... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιος ο φιλος τακης!! ;) ;)

 

υπαρχει περιπτωση αν τα καταφερεις να ακουσουμε και το tubetreamer σε full gain??εεεεεεε? φανταστικε τακη???? :P

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω που το ακουσατε παιδια!

spimav και μονο που με ειπες ..φανταστικο πως να μην σου κανω την χαρη τωρα..; :D

με την πρωτη ευκαιρια θα το κανω αλλα να ξερεις οτι εχω το 72 με το τσιπακι για ακομα πιο low gain...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακη με βαζεις παλι σε εξοδα πολυ καλος !!!

Να ακουσουμε και το Jam  ;D

 

 

χαχαχα...οκ ισως το απογευμα το κανω...εχει και champions league σημερα τελικο και εχω το μυαλο μου αλλου...(πριν το champions league εχει τουλαχιστον 2 ωρες καψιμο στο pro evolution οποτε δεν εχω και πολυ ωρα... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου