Προς το περιεχόμενο

Surfin' with a stylophone!!


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν καταλαβαινεις τι σου λεω, ειναι προβλημα σου, συνεχισε να νομιζεις πως ανακαληψες την Αμερικη.

 

Bρε άνθρωπέ μου, ΞΕΚΟΛΛΑ επιτέλους! Για όνομα!!! Λέμε, το σερφ και όλα τα συναφή ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΣΤΑΝΤΑΡΤΣ! Όλα τα τραγούδια μοιάζουν το ένα με το άλλο, σε πόσες γλώσσες πρέπει να στο γράψω; Τώρα μάλιστα που λες ότι ακούς και "πολύ σερφ" θα πρέπει (υποτίθεται) να το καταλαβαίνεις και εσύ αυτό. Τώρα το ότι κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τροφοδοτεί σχόλια... Τεσπα.

 

Οσο για το οτι θιχτηκες, εδω αν θες αντικρουσε τα επιχειρηματα μου πως δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΟΡΘΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗ η συγκριση της μπασογραμης με...τη χρηση του Υδρογονου στις Χημικες ενωσεις.

 

Απαντήθηκε προηγουμένως, ας τα λιανίσουμε λίγο παραπάνω: oι ίδιες υπάρχουν σχεδόν σε κάθε κομμάτι που ακούς, όπως και το υδρογόνο σε άπειρες ενώσεις, ή αν θες έστω ένα κάπως πιο σπάνιο στοιχείο, πχ. ο χαλκός. (Το γεγονός ότι κάθομαι και γράφω τέτοια κουφά δείχνει πως έχω μεγάλη υπομονή, η οποία όμως έχει και τα όριά της).

 

Δεν εχει κανενα νοημα να συνεχιστει αυτη η κουβεντα

 

Πράγματι.

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου