Προς το περιεχόμενο

Ερωτεύτηκα μια Κορεάτισσα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα απόψεις από άτομα που έχουνε κιθάρες Dean γιατί δεν έχω παίξει, ούτε έχω πιάσει καμια στα χέρια μου οπότε δεν θέλω να την πάρω στα τυφλα.

 

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμφανισιακα ομορφη ειναι αλλα πρεπει να παιξεις πρωτα πριν την αγορασεις, επομενως εσυ την ακους στο παιξιμο και κρινεις. Τι να το κανεις το περιτιλιγμα αν στο εσωτερικο του κρυβεται μια μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα το πιο βασικό είναι το πως σου κάθεται στο χέρι..

αν βρείς κάποια που έχει το ίδιο σχήμα, το ίδιο μανίκι κλπ, παίξτην για να δείς πως θα σου κάτσει κ η εν λόγω κιθάρα στο χέρι σου. Απο κεί και πέρα το θέμα ήχου διορθώνεται με αλλαγή ηλεκτρικών πολύ εύκολα

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και πρέπει να την ακούσω και να την πιάσω για να καταλάβω αν αξίζει.

Πάντως από εμφάνιση για εμένα και τον φίλο μου τον Jasemeister σκίζει!!!!

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο δεν σας το είπα!

Έστειλα mail στην επίσημη αντιπροσωπεία για να ρωτήσω την τιμή της κιθάρας.

Το πρωί έστειλα το μήνυμα, το απόγευμα είχα την απάντηση. Ο συγκεκριμένος κύριος που μου έστειλε το μήνυμα ήταν πολύ ευγενικός, δεν έχω παράπονο. Αυτό που με ενόχλησε δεν ήταν η τιμή της κιθάρας (10 Ευρώ ακριβώτερη από το Max Guitars μαζί με τα μεταφορικά), αλλά η επιβάρυνση 100 ΕΥΡΩ! για να γίνει η ειδική παραγγελία της κιθάρας, γιατί το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο και η επόμενη παραλλαβή θα γίνει σε τρείς μήνες!

Επειδή η δουλειά μου είναι το εμπόριο (ΟΧΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ) :) :), το θεωρώ απαράδεκτο να χρεώνουνε extra για να παραγγείλουνε ένα προιόν που δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο.

 

Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη.

Ευχαριστώ και περιμένω τις απαντήσεις σας.

 

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον θα έρθει με την επόμενη γενική παραλαβή δεν είναι ειδική παραγγελία οπότε τα 100 Ευρώ είναι κερατιάτικα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατάλαβες. Η κιθάρα θα έρθει με την επόμενη παραλαβή σε τρείς μήνες. Αν θέλω εγώ νωρίτερα να την παραγγείλω χρεώνομαι 100 ευρώ παραπάνω. Εγώ αυτό το θεωρώ αντιεμπορικό.

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου