Προς το περιεχόμενο

Setup ηλ.κιθάρας Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορείς να πας στον Παναγιώτη το Λάμπη ή στο Ζαχο οπου σε βολευει περνας και αφήνεις τη κιθάρα, τη δουλεια ετσι και αλλιως τη φτιαχνει ο Παναγιώτης, εξαιρετική δουλεια..

 

Επίσης εξαιρετική δουλεια κάνει ο Τσέλιος αλλά γδέρνει στις τιμές.Ειναι όμως και ο μόνος που κάνει 4 φορες το χρονο δωρεαν service σε όποιο όργανο πάρεις απο εκει, εφ όρου ζωής( οπότε μακροπροθεσμα συμφερει να πληρώσεις παραπάνω το όργανο και να το αποσβέσεις με το after sales service, ίσως για αυτό να παραξενευτηκαν οι άνθρωποι που επέλεξες να παρεις απο αλλου cort καθώς οι τιμες τους πλησιάζουν αρκετά τιμές ιντερνετομάγαζων, η συγκεκριμένη προσφορά του playback μάλλον ήταν κελεπουρι και καλώς τη χτύπησες,)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας στον Παναγιώτη το Λάμπη ή στο τεχνιτη του Ζαχου, εξαιρετικοι και οι 2.

 

Πρόκειται για το ίδιο άτομο. :)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας στον Παναγιώτη το Λάμπη ή στο τεχνιτη του Ζαχου, εξαιρετικοι και οι 2.

 

Πρόκειται για το ίδιο άτομο. :)

 

 

Ναι το ξέρω, λαλακία δικια μου, δε το διατύπωσα σωστά.

Το διόρθωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα παιδία στο Ζάχο τελικά! Πολύ ευγενικός και πάμφτηνος (μέσω Παναγιώτη φυσικά)  και μου εξήγησε εκει πέρα το παιδί πολλά πράγματα εμείνα πολύ ευχαριστημένος! Θα τον προτιμώ και για άλλα πράγματα από εδώ και πέρα μου φαίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα παιδία στο Ζάχο τελικά! Πολύ ευγενικός και πάμφτηνος (μέσω Παναγιώτη φυσικά)  και μου εξήγησε εκει πέρα το παιδί πολλά πράγματα εμείνα πολύ ευχαριστημένος! Θα τον προτιμώ και για άλλα πράγματα από εδώ και πέρα μου φαίνεται..

 

κ καλα θα κανεις!

να τα βλεπουν μερικοι για να καταλαβουν πως συμπεριφερονται οι σωστοι επαγγελματιες! ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για κάποιες μικρομετατροπές (γέφυρα, nut, d-tuner κλπ.) σ'ένα jazz κατά που πάμε? Ξέρω τους μάστορες στη Θεσσαλονίκη, απλά ρωτάω αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία με κάποιον συγκεκριμένο σε σχέση με μπάσσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για κάποιες μικρομετατροπές (γέφυρα, nut, d-tuner κλπ.) σ'ένα jazz κατά που πάμε? Ξέρω τους μάστορες στη Θεσσαλονίκη, απλά ρωτάω αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία με κάποιον συγκεκριμένο σε σχέση με μπάσσο.

 

Πήγαινε στον Ζάχο, έχω αλλάξει τάστα σε 2 vintage μπάσα εκεί και μου έκανε εκπληκτική δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου