Προς το περιεχόμενο

απο pc σε marshall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω εναν marhsall 30w και τον συνδέω στο pc με ενα καλώδιο που εχω φτιάξει εγω με καλώδιο ρεύματος απαρχή περίπτωση να καίει το συνδέω στο cd in που λέει με το που βάζω το καλώδια ακούγετε ένας μικρός θόρυβος ενα βουητό όσο έχω συνδεδεμένο το καλώδιο και κάτι αλλο πειράζει εάν τν ανοίγω τέρμα?? ??? ???

και κάτι τελευταίο κάποιες φορές το βάζω στην υποδοχή της κιθάρας για να μπορώ να ρυθμίζω μπάσα και τα λοιπά το βάζω στο overdrive έτσι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν κατάλαβα τίποτα απόσα γράφεις. Δεν το ξαναγράφεις λίγο πιο κατανοητά;

Πως συνδέεται με το pc με καλώδιο ρεύματος;

Το συνδέεις στο cd in του pc;

Ακούγεται θόρυβος από τον υπολογιστή όταν γράφεις;

Να πειράξει τί αν ανοίξει τέρμα o marshall?

Αυτό με την υποδοχή. Να της βάλεις τι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ops τίποτα δν κατάλαβες τελικά ;D ;D ;D

 

έχω φτιάξει ενα καλώδιο για να συνδέω τν ενισχυτή με το pc για να ακούω τραγουδάκια το καλώδιο το οπιο έχω φτιάξει είναι καλώδιο για ρεύμα άπλα ρωτάω εαν ανοίγω τέρμα τον ενισχυτή (μεσώ του pc) μπορεί να τον κάψω? επίσης λεο οτι κάποιες φορές το συνδέω στην υποδοχή που είναι για την κιθάρα για να χρησιμοποιώ το overdrive που έχει eq για ρύθμισης εκει μπορεί να εχω πρόβλημα ? για τον θόρυβο λεο ότι άπλα οταν συνδέω το καλώδιο και Μέτα ακούγετε ενα χαλαρό βουητό συνέχεια οσο έχω καλώδιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να ακούς τραγούδια μέσω μαρσαλ; Πως; Το κυριότερο, γιατί; Ο ενισχυτής κιθάρας δεν κατασκευάστηκε γιαυτόν τον σκοπό Εξάλλου και το σήμα από το pc είναι line, το οποίο δεν έχει καμιά σχέση με το low-impendance σήμα της κιθάρας, που γιαυτό το σήμα κατασκευάστηκε ο μαρσαλ

Σύνδεση pc-ενισχυτή με καλώδιο ρεύματος; Δεν πάει

 

Ο θόρυβος οφείλεται σε πολλά.

 

 

 

Η καλύτερη λύση είναι να πάρεις έστω κανά απλό ηχειάκι υπολογιστή και να παίζεις με το eq του player σου

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν marhsall 30w και τον συνδέω στο pc με ενα καλώδιο που εχω φτιάξει εγω με καλώδιο ρεύματος απαρχή περίπτωση να καίει το συνδέω στο cd in που λέει με το που βάζω το καλώδια ακούγετε ένας μικρός θόρυβος ενα βουητό όσο έχω συνδεδεμένο το καλώδιο και κάτι αλλο πειράζει εάν τν ανοίγω τέρμα?? ??? ???

και κάτι τελευταίο κάποιες φορές το βάζω στην υποδοχή της κιθάρας για να μπορώ να ρυθμίζω μπάσα και τα λοιπά το βάζω στο overdrive έτσι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα??

 

Καμια τελεια δε βλαπτει κιολας... ;)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.......εεεεεε ο marhsall έχει cd in Θήρα.........ειχια έχω άλλα είναι 5.1 μόνο 25 w

 

Πιστευω μια χαρα σου κανουν. Μουσικη θες να ακουσεις, οχι να κανεις παρτυ........

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν marhsall 30w και τον συνδέω στο pc με ενα καλώδιο που εχω φτιάξει εγω με καλώδιο ρεύματος απαρχή περίπτωση να καίει το συνδέω στο cd in που λέει με το που βάζω το καλώδια ακούγετε ένας μικρός θόρυβος ενα βουητό όσο έχω συνδεδεμένο το καλώδιο και κάτι αλλο πειράζει εάν τν ανοίγω τέρμα?? ??? ???

και κάτι τελευταίο κάποιες φορές το βάζω στην υποδοχή της κιθάρας για να μπορώ να ρυθμίζω μπάσα και τα λοιπά το βάζω στο overdrive έτσι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα??

 

Κορυφαίο !!!!

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου