Προς το περιεχόμενο

άσχετος-να πάρω την epiphone ultra II??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας κιθαρίστες!

Αρχίζω αύριο κιθάρα (ευχηθείτε μου καλή αρχή;p)και ο κύριος μου μου πουλάει στα 150ευρώ την Epiphone les paule ultra ii

Είναι καλή κιθάρα και αξίζει στα 150 ή με  αυτά τα λεφτά αγοράζω ίσως και καλύτερη?

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλαρακι :)Καλη και πολυ δημιουργικη αρχη σου ευχομαι :)Σε αυτα τα λεφτα δεν θα βρεις κατι καλυτερο σε μεταχειρισμενο,ποσο μαλλον σε καινουργιο ;)Αρα,ειδικα αν ειναι σε καλη κατασταση τσιμπα τη με τη μια ;)Αλλα και να μην ειναι σε καλη κατασταση παλι τσιμπα τη γιατι η τιμη ειναι ξευτιλα για τετοιο οργανο :)Μπορει να καλυψει ανετα ενα παικτη μεσαιου επιπεδου,ποσο μαλλον εναν αρχαριο ;)Ειναι και ευκολοπαικτη και δεν θα μπλεξεις με τρεμολο και τετοια που επειδη εισαι αρχαριος και δεν θα σου χρειαζονταν(το πιθανοτερο)και θα σε παιδευαν αρκετα :)Α...και αν θυμαμαι καλα η κιθαρα καινουργια εχει στο 500ευρω :)Αρα παρτη και καλη αρχη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάρα πολύ καλή τιμή και πολύ καλη κιθαριτσα για ξεκίνημα και γιατι όχι και μετα ;) Η κιθάρα κάνει πάνω απο 550€ καινούρια ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα!

Σας ευχαριστώ πάαρα πάαααρα πολύ παιδιά!!

Να στε καλά

 

Μιχάλης :)

Τιποτα φιλαρακι :)Εσυ να εισαι καλα και καλη αρχη και παλι :)Σταματης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κλειστα ματια το επιφωνι το τσιμπας δες ομως μηπως την εχει πεταξει απο κανενα μπαλκονι και ειναι οτι να ναι το οργανο...αντε καλη αρχη και απο μενα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που ειμαι λιγο δυσπιστος μου φαινεται πολυ χαμηλη η τιμη που τη δινει  :-X Τσεκαρε την καλα για χτυπηματα, γρατζουνιες κλπ. Βεβαια τι να πω ισως να σου κανε και καμια ειδικη τιμη επειδη εισαι μαθητης του.  :) Παντως το οργανο ειναι οτι πρεπει οχι μονο για αρχη αλλα και για αργοτερα.

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ, μηπως εννοουσε την epiphone les paul SPECIAL ii? Αν ναι, ειναι οκ τιμη αν το οργανο ειναι σε καλη κατασταση.

Αν ειναι οντως η ουλτρα, τοτε ρωτα τον αμα εχει και καμια δευτερη στα ιδια λεφτα να την παρω εγω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου