Προς το περιεχόμενο

amp-σπιρτόκουτο.Να πάρω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.voxamps.co.uk/amplug/

...έχω ένα 15w ibanez amp και λέω,γιατί να μην πάρω κάτι τέτοιο αν βγάζει ήχο λαμπάτου.Διάβασα και σε ένα mag φοβερές κριτικές και μιάς και κάνει 40ευρά -αφού δεν σκέφτομαι να αγοράσω καινούριο amp- αμα φυσικά είναι πολύ ανώτερος από τον 15w,συμφέρει....???ε?

 

...το μέγεθος του δεν με ενδιέφερε(δεν με χαλάει απο την άλλη ;D) αλλά ο ήχος και σε τέτοια τιμή!

 

σπαστικό που παίζει με μπαταρίες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι να το κανεις ρε?Για διαβασμα κ πράκτις?Αυτο το πραμα για τετοια ειναι δεν ειναι για λαιβ.Παρε pod,behringer vamp κτλ αν θες κατι σε προσομοιωσεις που να μπορεις να το παιξεις κ λαιβ.Μπαινουν κ εκει μπαταριες κ ρευμα κ ακουστικα κ εχεις παμπολες επιλογες για ηχους κ εφε.

 

Ειδικα τα μπεριγκερ ειναι κ φτηνα με 30 ευρω παραπανω απ αυτα που λες θα εχει μεχρι κ πεταλι wah ενσωματωμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνεις καθαρά για ενισχυτή. Δεν σου κάνει αυτό που μας δείχνεις στο πρώτο ποστ... Αν θες ήχο λαμπάτου, ή κάτι που να προσομοιάζει σε λαμπάτο, ψάξου κάπου αλλού... Ανέβασε λίγο το μπάτζετ σου, και πες μας κι εμάς, να σε βοηθήσουμε...

 

Ήδη από τα 98 ευρώ παίρνεις αξιοπρεπέστατο λαμπάτο νισχυτή, και μάλιστα τάξη Α! http://www.thomann.de/gr/harley_benton_ga5.htm

...το συζητάς ακόμα; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη θεση σου αν ηθελα ηχο αξιοπρεπει στα αυτια μου ή στα ηχεια του στερεοφωνικού ή του υπολογιστή θα εβαζα λιγα παραπανω για ενα πολυεφέ κ οχι το σκατουλάκι της βοξ που αν ειδα καλα εχει εναν ηχο.Τα αλλα για τη λαμπα που λεει δεν τα σχολιάζω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

98+20=118 ευρα εισαι νιόνιος μετά.Ο κουλτούρας έχει μουστάκι κ τρίχα στο ποδι πολύ αρα κ εμπειρία να μιλάει κ να προτίνει.Εμπιστέψου το στρατοδιονυσιου μανίκι χωρις δευτερη κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι λαμπάτο τρε παιδιά αυτό. Το έχετε δει; Πως θα χωρέσει μια λάμπα εκεί μέσα, που έχει το ίδιο μέγεθος με αυτό;

 

Επειδή έχω παίξει και με τα 3, έχω να πω ότι καλά είναι, έχουν τη φάση τους, αλλά σε καμιά φάση δεν είναι ούτε ενισχυτές, ούτε μπορούν να χρησιμοποιηθούν φάση vamp, αφού βγάζουν μόνο σε ακουστικά. Για μελέτη και χαβαλέ, καλά είναι και με αρκετά καλό ήχο, αλλά τίποτε παραπάνω

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου