Προς το περιεχόμενο

videaki πρόβας...


brees21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι πρωτης ταξεως διαφημηση για το γκρουπακι. να δειτε οταν παιξουν λαιβ ξανα ποσο κοσμο θα εχουν που θα παει εκει απο περιεργεια εξ αιτιας του βιντεου.  Οσο για το στημενο εγω ειμαι 50-50. πολυ καλο για να ειναι στημενο αλλα και πολλα γελια απο τη κοπελα για να ειναι αληθινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί να πάω να δώ μια μπάντα που δεν είναι του γούστου μου κιόλας, μετά από μια τέτοια τουλάχιστον ανίδεη προσπάθεια marketing? Τι να πώ, αν όντως το κάνανε γι'αυτό, τότε η προηγούμενη δήλωσή μου ισχύει. Τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι αυτος που το ποσταρε ειναι καποιο μελος της μπαντας. αν δειτε λεει πως τυχαια επεσε στην αντιληψη του κ νομιζω οτι το θεμα δεν ειναι αν ειναι στημενο η οχι που ηθελε να θιξει το παλικαρι. ο λογος που το ανεβασε ειναι για το αν καποιοι μουσικοι οσο καλοι κ αν ειναι, ειναι σωστο να συμπεριφεροντε ετσι. εκει πρεπει παιδες να εστιασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι αυτος που το ποσταρε ειναι καποιο μελος της μπαντας. αν δειτε λεει πως τυχαια επεσε στην αντιληψη του κ νομιζω οτι το θεμα δεν ειναι αν ειναι στημενο η οχι που ηθελε να θιξει το παλικαρι. ο λογος που το ανεβασε ειναι για το αν καποιοι μουσικοι οσο καλοι κ αν ειναι, ειναι σωστο να συμπεριφεροντε ετσι. εκει πρεπει παιδες να εστιασουμε.

 

Ετσι πρεπει και χειροτερα  :D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γνωμη μου ειναι οτι ο πιανιστας ειναι αδιαβαστος. επρεπε να σηκωθει κ να φυγει επι τοπου η να πει ναι παιδια συγνωμη αλλα δε μπορω να το παιξω το κομματι για τον α η β λογο. εβλεπε το τραγουδιστη αφηνιασμενο κ τον προκαλουσε κ αλλο με τη συμπεριφορα του. εγω απλα αν ημουν στη θεση του θα ελεγα γεια σας κ καλη τυχη μαγκες κ θα εψαχνα για αλλη μπαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πιστεύω ότι πρέπει να γελάτε περισσότερο και να αναλύετε λιγότερο

 

Δεν έχεις κι άδικο, αλλά άμα δεν εμβαθύνουμε λίγο και στο ζουμί ρε συ δεν λέει!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θύμησε κάτι απίστευτα σκηνικά με το βλακογκρουπ που είχα μια φορά και έναν καιρό! Κάθε πρόβα μας έτσι ήταν. Άλλα τραγούδια κανονίζαμε να βγάλουμε, άλλα έβγαζε ο καθένας, μετά ακολουθούσαν οι βρισιές και τελικά κυλιόμασταν στο πάτωμα! Μια φορά έπεσε και κλωτσομπούνι!!! ;D

Το αποτέλεσμα του να κάνεις "κακιά" μπάντα με τους κολλητούς σου!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000 συγνωμη αλλα θα σας την ξαναπώ μου φαινεται.Καλοπροαιρετα παντα...

 

Ερωτηση:Το θεμα ανήκει περι ανεμων οπου και δημιουργήθηκε.Ειναι τοσο τέλειο πια αυτο το αφοδευμα για κεντρικη σελίδα?

 

Αν αυτο ειναι χιούμορ εγω αυτοκτονώ επι τόπου απ την ταράτσα του σπιτιού μου.Τίποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου