Προς το περιεχόμενο

Κιθαρο-Συμβουλες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω δεν εχω τετοιο προβλημα διοτι απο τοτε που πηρα ακριβη κιθαρα , εξασφαλισα και "καλη" πορτα στο δωματιο μου. ;D ;D ;D

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χαχααχαχαχα εχετε δικιο...

μπα για τις τσοντες δεν φοβαμαι μην δει τευχη απο το παλιο περιοδικο forest η κανα dvd carpathian forest,profanatica,dark funeral και παθει τιποτα η γυναικα  ;D ;D

οσο για τις κιθαρες καπου πρεπει να τις τρυπωσω η να βαλω κατι μεσα στις θηκες ωστε να εξομαληνω τις πτωσεις!

ακουω ιδεες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχααχαχαχα εχετε δικιο...

μπα για τις τσοντες δεν φοβαμαι μην δει τευχη απο το παλιο περιοδικο forest η κανα dvd carpathian forest,profanatica,dark funeral και παθει τιποτα η γυναικα  ;D ;D

οσο για τις κιθαρες καπου πρεπει να τις τρυπωσω η να βαλω κατι μεσα στις θηκες ωστε να εξομαληνω τις πτωσεις!

ακουω ιδεες :D

 

Αυτά ρε είναι χειρότερα από τσόντες, σε ανάγουν αυτόματα σε κατηγορία υπερ-ανώμαλου άνδρα.

Πες μου ότι φτύνεις και φωτιές, μόνο αυτό πες μου, τέλος.

 

 

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πιο πολυ απο υγρασιες και υγραντηρες και λιπαντικα και δονητες το πιο χρησιμο ειναι να προφυλαξεις τις κιθαρες απο την ΜΑΝΑ σου. Τις συντριπτικα περισσοτερες φορες οι μαναδες ειναι οι χειροτεροι εχθροι των οργανων "Να αγορι μου, λιγο να συμμαζεψω το δωματιο σου ηθελα και "κατα λαθος" εσπασε. Μα απο τι ειναι πια και σπανε τοσο ευκολα? Εγω η αμοιρη ενα "ετσι" εκανα. Παρεπιπτοντως βρηκα και τις τσοντες που εψαχνες"  :D

:) Σα να ακουω τη μανα μου (παλιες καλες εποχες!) καθε φορα που ακουγα το "μπαμ" κ ειχε ριξει την κιθαρα κατω... Ας μην αναφερω πως απ'το δισκαλο αρμονιο λειπουν πληκτρα! :-X

 

Υ.Γ.Τσοντες δεν ειχα ποτε για να βρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως την εβγαζες ρε?Με φαγάνες κ αυτοκινητακια matchbox? :P

Ασε φιλε τριγγα, εγω το ανακαλυψα τοοοοσο αργα που δεν χρειαστηκα ποτε τσοντες!  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε φιλε τριγγα, εγω το ανακαλυψα τοοοοσο αργα που δεν χρειαστηκα ποτε τσοντες!  ;D

 

Δεν πειραζει, οτι ανακαλυπτει ο ανθρωπος καλο ειναι  ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου