Προς το περιεχόμενο

Καλη υγεια της φωνης


ZeVioN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και οχι σεξ,το ξεχνάς και αυτό  :P

Eγω παντως οσες φορες μου εχει τυχει σεξ πριν απο gig, μια χαρα αηδονι ημουν :-)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω για την βοηθια. Αυριο θα γραφτο σε ωδειο. Σιγουρα αξιζει.

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την βοηθια. Αυριο θα γραφτο σε ωδειο. Σιγουρα αξιζει.

 

Say that again Sam

Και κοιτα να εκμεταλλευτεις στο ΕΠΑΚΡΟ αυτα που ΜΠΟΡΕΙΣ να παρεις απ το ωδειο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρότατα ;) Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις πρώτα πάντως να σου προτείνουν κάποιον, μην πας σε ένα τυχαίο ωδείο γιατί δεν ξέρεις που θα πέσεις, και η φωνή είναι περίεργο όργανο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρότατα ;) Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις πρώτα πάντως να σου προτείνουν κάποιον, μην πας σε ένα τυχαίο ωδείο γιατί δεν ξέρεις που θα πέσεις, και η φωνή είναι περίεργο όργανο :)

τι ενοεις? μπορει να μαθω λαθος? μπορει να αλαξει η χροια μου και απο ροκ να γινει λαικια? :)

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς, και να εμπιστεύεσαι το δάσκαλό σου. Καλό όμως θα είναι να βρεις αν μπορείς κάποιον με συστάσεις κλπ που αξίζει να εμπιστευθείς. Όσο μπορεί κανείς να είναι σίγουρος για κάτι τέτοιο. ;) Και κράτα στα υπ'όψιν, ότι για να στρώσει η φωνή σου θέλει ΠΟΛΥ καιρό και ΠΟΛΛΗ δουλειά. Υπομονή ;) Εκεί που νομίζεις ότι δεν κάνεις καθόλου πρόοδο, ξαφνικά πας 10 βήματα μπροστά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αν θέλεις να μάθεις να τραγουδάς σωστά ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΕ ΩΔΕΙΟ! Θα χάσεις το χρόνο σου και τα χρήματά σου.

Δεν υπάρχει καλύτερος και γρηγορότερος τρόπος από τα ιδιαίτερα μαθήματα και μάλιστα με δάσκαλο/δασκάλα που να κατέχει το είδος της μουσικής που σε ενδιαφέρει γιατί άλλο πράγμα το ροκ τραγούδι και άλλο το σκυλάδικο π.χ.

Στα ωδεία αναλώνονται κυρίως στην εκμάθηση τραγουδιών και εφαρμόζουν διδασκαλίες του Μεσαίωνα, ενώ είναι σημαντικό να μάθεις ΤΕΛΕΙΑ τα βασικά (αναπνοή, τοποθέτηση, εκγύμναση συγκεκριμένων μυών του λαιμού κτλ.) και ύστερα να ασχοληθείς με ρεπερτόρια...

Ας το ξαναπώ άλλη μία φορά : ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κσλα τωρα τα εχω χασει. που να βρω δασκαλο ροκ φωνητικης που να κανει ιδιαιτερα μαθηματα  ::)

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου