Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηταν ένα ζευγάρι σ'ένα super market και ψωνίζει.

Είναι οικονομικά πολύ στριμωγμένοι, και ψωνίζουν αποκλειστικά και μόνο με λίστα.

Σε κάποια φάση, περνάνε μπροστά απο τη κάβα, οπότε ο αντρας τσακώνει μια vodka και τη βάζει μέσα στο καλάθι.

Εξαλλη η γυναίκα του λέει,

 

-"Καλά ρε δε ντρέπεσε, εδώ δε μας φτάνουν τα λεφτά και εσύ άρχισες τις γνωστές σου μ@λ@κίες? Βάλε το μπουκάλι πίσω ΤΩΡΑ".

-"Μα κορίτσι μου, τι ψυχή έχουν 10 ευρώ?"- λέει ο κακόμοιρος.

-"Δεν ακούω τίποτα"- λέει αυτή.

-"Καλά"- λέει ο άντρας και επιστρέφει τη vodka πίσω.

 

Μετά απο λίγη ώρα τελειώνουν και πάνε στο ταμείο. Την ώρα που πληρώνουν, πετάγεται η γυναίκα και λέει,

 

-"Ρε γ@μωτο. Αγάπη μου περίμενε λίγο, ξέχασα κάτι σημαντικό που δε το έγραψα στη λίστα."-

Τρέχει γρήγορα, και σε ένα λεπτό γυρνάει πίσω.

 

-"Τι έγινε μωρό μου, τι σημαντικό ξέχασες, και τι είναι αυτό το μπουκαλάκι που κρατάς?"- λέει ο άντρας.

-"Τίποτα καρδούλα μου, ένα make up για το πρόσωπο μου πήρα.....για με βλέπεις πιο όμορφη"- λέει η γυναίκα.

-"Και πόσο έδωσες νινί μου?"- λέει  ο άντρας.

-"67 ευρώ, ψυχή μου"-  λέει η γυναίκα.

 

Οπότε.......έξαλλος ο τύπος :

 

-"67 ευρώ για να γίνεις απο μπάζο άσχημη,  ενώ με 10 ευρώ εγώ σε βλέπω Σκλεναρίκοβα?"

  • Χαχα 1

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα φορα και εναν καιρο ηταν ενας κυνηγος που καθε Σαββατο πηγαινε για κυνηγι σ ενα δασος.

Που λετε, αρπαζει την καραμπινα του ενα συνηθισμενο Σαββατο πρωι και για το δασος τραβα. Κοντα στο ποταμι του δασους βλεπει ενα ελαφι να πινει νερο..."Ωπ, να σου το ελαφακι"...

Σηκωνει την καραμπινα, στοχευει και...Τακ τακ!Τον χτυπαει καποιος πισω στην πλατη... Γυρναει και βλεπει μια αρκουδα να τον κοιταει!Του λεει λοιπον η αρκουδα:

-Επ, φιλε...Τι εχουμε εδω?Κυνηγι στο δασος ΜΟΥ??Τη εκατσες την βαρκα...Εχεις πια δυο επιλογες, ή θα κατσεις να σε φαω ή θα κατσεις να σε γ*μ*σ*..

Ε, τι να κανει ο αμοιρος ο κυνηγος, προκειμενου να πεθανει, στηνει τον ποπο του και η αρκουδα τον γ*μ***...

 

Γυρναει στο σπιτι ο κυνηγος μεσα στην ντροπη!"Τι πραγματα ηταν αυτα??Μια αρκουδα να με ****??Ποιον!?Εμενα??Θα την στρωσω εγω το αλλο Σαββατο..."

 

Παει λοιπον και το αλλο Σαββατο ο κυνηγος στο δασος, ψαχνει καθε σπηλια, καθε δεντρο και καθε μελλισι και να, βρισκει μια αρκουδα να αραζει σ ενα δεντρο...Κρυβεται, οπλιζει την καραμπινα, στοχευει και...ΤΑΚ ΤΑΚ!!Τι να δει??Η αρκουδα του χτυπαει παλι την πλατη!  ;D

-Γεια σου φιλε κυνηγε, ξερεις τωρα, τα συνηθισμενα... ::)

 

Γινεται τι ειναι να γινει, γυρναει παλι σπιτι ο κυνηγος μας αμιλητος..."Αυτο ηταν" σκεφτεται..."Θα παω ξανα το επομενο Σαββατο και θα την γδαρω την αναθεματισμενη. Ειναι πλεον ΝΕΚΡΗ"

 

Με το καλο, ερχεται το επομενο Σαββατο και να σου ο κυνηγος στο ψαξιμο της αρκουδας!Ψαχνει καθε σπηλια, καθε δεντρο και καθε μελλισι και τσακ, την πετυχαινει στο ποταμι. Σιγουρα πεπεισμενος οτι ειναι αυτη, οπλιζει το μπαζουκας του(αλλαξε οπλο), στοχευει και(ναι)....ΤΑΚ ΤΑΚ!!!!  ;D ;D Η αρκουδα του να στεκεται παλι απο πισω και να του λεει:

-Εε...Λοιπον, παραδεξου το φιλε, ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός ελληνάρας πάει στο mini market για ψώνια....

 

Μπαίνει λοιπόν μέσα,φτάνει στο τμήμα των τυριών,και λέει με βαριά φωνή στον υπάλληλο που είναι από μέσα,

 

 

-Ένα κιλό φέτα παρακαλώ,

 

την ζυγίζει λοιπόν ο υπάλληλος,απαντάει

 

-Είναι 1 και 200 να την αφήσω??

 

 

-Άστην και βάλε άλλη..

 

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου