Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού σου άρεσε bro tugito σ αφιέρώνω το κάτωθι  ;D ;D ;D ;D ;D

 

φοßερός και τροµερός  µηχανόßιος ßγαίνει για  ßόλτα µε την µηχανή.Εκεί που πήγαινε λοιπόν σκέφτεται  ότι   

 

είναι ευκαιρία να δει τι  τραγούδι λαλάει το µηχάνηµα.150...200...250 ,ο τύπος είναι στην απόλυτη νιρßάνα και  ..ΜΠΑΜ! ένα σπουργιτάκι  καρφώνεται στο κράνος!Πανικός, φρένα και σταµάτηµα  στην άκρη του δρόµου.  Όχι ρε γαµώτο, πάει το καηµένο, τι µου 'φταιξε το  δύσµοιρο κλπ κλπ.... αλλά ως εκ θαύµατος το σπουργιτάκι  είναι ακόµα ζωντανό (σε τι  κατάσταση είναι,  άστο καλύτερα...). Μετά  από 2 λεπτά ßρίσκεται  ιατρείο  του κοντινότερου κτηνίατρου.Εγχείρηση, οξυγόνο,  νυστέρια, µέχρι που ßγαίνει ο γιατρός από το χειρουργείο  µετά από 3 ώρες και του το  παραδίδει στα χέρια  µπανταρισµένο.             

 

'Μεγάλε, τύχη ßουνό, το σώσαµε το καηµένο.Τράßα τώρα σπίτι και  κοίτα να το περιποιηθείς.Βάλτο σε ένα κλουßί µε φρέσκο  νερό και  κανναßούρι και περίµενε να συνέλθει'Βουρ στο  σπίτι ο γκαζοφονιάς, ßάζει το πουλάκι σε ένα κλουßί µε  νερό και κανναßούρι και περιµένει... Οι µέρες  περνάνε...Μετά από λίγες µέρες, το σπουργιτάκι αρχίζει να συνέρχεται. Ανοίγει το δεξί  µάτι και ßλέπει τα κάγκελα  του κλουßιού Κλείνει το δεξί µάτι.Ανοίγει το άλλο  µάτι,ξαναßλέπει κάγκελα και από την αριστερή πλευρά. Κλείνει και το αριστερό  µάτι.Ανοίγει και τα δύο µάτια µαζί και ßλέπει γύρω-γύρω  κάγκελα... και λέει:    ' Όχι ρε πούστη , τον σκότωσα....'   

 

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορε κοπέλια θα σας πω όμορφο και γουστόζικο ανεκδοτάαατσι να ρίξετε και μπαλωθιές ..

 

 

 

Αναλαμβάνω τσι! διαχείριση του forum επαέεε..

 

 

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίγκα στην πατάτα και στα γυφτάκια φορτωμένη η καρότσα του DATSUN και ο γύφτος γκαζωμένος στην εθνική.

 

Μπλόκο της τροχαίας, του κάνει νόημα ο μπάτσος να σταματήσει. Τίποτα ο γύφτος, συνεχίζει ακάθεκτος.

 

Καβαλάει τη μοτοσυκλέτα ο μπάτσος, τον προλαβαίνει, του κλείνει το δρόμο και τον αναγκάζει να σταματήσει.

 

-Δεν με είδες που σου έκανα σήμα;

 

-Σε είδα ρε φίλε, αλλά που να σε βάλω;

 

Της κακομοίρας γίνεται πίσω!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν σε ενα αεροπλανο ο Καραμανλης ο Bush  και ο Σαρκοζι. Το αεροπλανο πεφτει καπου στην Αφρικη και ειναι οι μονοι επιζοντες!

 

Προχωρανε στην ερημο ψαχνοντας να βρουνε λιγο νερο και κανενα ανθρωπο να τους βοηθησει.

Μετα απο πολλες ωρες περπατημα βρισκουν ενα μπουρδελο! Μπαινουν μεσα, τους υποδεχεται η τσατσα και τους λεει "πως μπορουμε να σας εξυπηρητησουμε?? Εχουμε απο ολες τις κοπελες για ολα τα γουστα!!"

 

Της εξηγουν τι εχει συμβει και τις λενε οτι θελουν να κανουν τηλεφωνα ο καθενας στην πατριδα του για να ερθει καποια αποστολη να τους παρει.

 

Πρωτος τηλεφωνο κανει ο Bush, παιρνει αμερικη μιλαει 1 ωρα μεχρι να τους εξηγησει τι εχει συμβει και το κλεινει!

 

Αμεσως η τσατσα του λεει οτι το τηλεφωνημα στοιχισε 200 δολλαρια!! και αυτος της λεει μα τι λετε κυρια μου, για ενα τηλεφωνο 200 δολλαρια!!! και του απανταει οτι το μπορδελο ειναι πολυτελειας και ολες οι υπηρεσεις ειναι επι πληρωμη!!!

 

Σειρα εχει ο Σαγκοζι, μιλαει με Γαλλια 2 ωγες και του λεει η τσατσα να της δωσει 300 Εουρος, τσιναει και αυτος αλλα της τα δινει!

 

Τελος παιρνει και ο Καραμανλης τηλεφωνο στην Ελλαδα μιλαει 5 ωρες γιατι επιασε κουβεντα για το τι εχει μαγειρεψει σπιτι η Νατασα και το κλεινει. Η τσατσα του λεει να της δωσει 3 Εουρος.

 

Οι αλλοι 2 με το που το ακουνε αυτο φωναζουν "bullshit" ο ενας και "Merde" o αλλος. και φωναζουν στην τσατσα οτι αυτο δεν ειναι σωστο και οτι αυτοι μιλησαν πιο λιγο και πληρωσαν περισσοτερα!

 

Και τοτε η τσατσα τους απανταει...Ααα κυριοι, μπουρδελο σε μπουρδελο αστικη χρεωση...

 

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας Έλληνας,ένας Άγγλος κι ένας Αίωρας σε αεροπλάνο που πέφτει στους ζουλού.

Τους πιάνει ο αρχηγός των ζουλου και τους λέει:

-Μέσα σε 24 ώρες πρέπει να μαζέψετε 100 κιλά μπανάνες.100 ακριβώς,αλλιώς θα σας δώσουμε στον δράκο να σας φάει!

Ξεκινάει ο Αγγλος,μαζεύει,μαζεύει μπανάνες,περνάνε οι 24 ώρες,γυρνάει.

Βάζει ο αρχηγός των ζουλού τις μπανάνες στην ηλεκτρονική του ζυγαριά,99 κιλά οι μπανάνες.

-Σας παρακαλώ,του λέει ο Άγγλος,μη με ταίσετε στο δράκο για ένα μόνο κιλό!

-Είπαμε,100 κιλά! Γρήγορα πηγαίνετέ τον στον δράκο να τον φάει!

-Μααα σας παρακαλώ!

-Κουβέντα!Έγινες ήδη κολατσιό!

Τρώει τον Άγγλο ο δράκος.

Πάει και ο Αίωρας,μαζεύει,μαζεύει,μαζεύει μπανάνες,περνάνε οι 24 ώρες,γυρνάει.

Βάζει ο αρχηγός των ζουλού τις μπανάνες στην ηλεκτρονική του ζυγαριά,99.5 κιλά..

-Σας παρακαλώ,του λέει ο Αίωρας,μη με ταίσετε στο δράκο για μισό μόνο κιλό!Είναι κρίμα!

-Είπαμε,100 κιλά!Λέει ο αρχηγός.

-Γρήγορα πηγαίνετέ τον στον δράκο να τον φάει!Αμέσως!

-Μααα σας παρακαλώ εγώ δεεεν ....

Τρώει και τον Αίωρα ο δράκος.

Πάει τελευταίος κι ο 'Ελληνας.

Μαζεύει,μαζεύει μπανάνες,μαζεύει κι άλλες,περνάνε οι 24 ώρες,γυρνάει...

Βάζει ο αρχηγός των ζουλού τις μπανάνες στην ηλεκτρονική του ζυγαριά,102 κιλά.

-Σας παρακαλώ,του λέει ο Έλληνας,μη με ταίσετε στο δράκο για δύο κιλά παραπάνω!Είναι κρίμα κι άδικο!

-Δεν ακούω κουβέντα,είπαμε,100 κιλά ακριβώς,αλλιώς στον δράκο να σας φάει.

-Μααα σας παρακαλώ εγώ δεεεν ....

-Στον δράκο γρήγορα!!

Πάνε τον Έλληνα στον δράκο,και του λέει:

-Δράκε, ρε συ δράκε, είναι άδικο, σε παρακαλώ πολύ,μη με φας,άσε με να ζήσω!!

-Όντως,τώρα που το λες,φούσκωσα σήμερα,έχω φάει τον Αγγλάιωρα

 

;D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι ο Αίωρας; Αυτός που είναι αραχτός στην αιώρα; Και αν ναι, πως έπεσε στην ζούγκλα εφόσον είναι αραχτός είς την αιώρα; Οεο;

 

Λυπάμαι παστέλιε, το σενάριο έχει κενά, και εφόσον δεν ψηφίζεις νδ ή πασόκ, δεν μπορώ να κάνω τίποτα για την περίπτωσή σου.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέφτει ένα αεροπλάνο στη ζούγκλα που είχε μέσα έναν Έλληνα, ένα Γερμανό, έναν Άγγλο, τον Τοτό την μικρή Ελενίτσα, Τον Γιωρίκα τον Κωστίκα τη Σουμέλα κτλ κτλ και όλοι έχουν επιζήσει. Σκάει λοιπόν στο σκηνικό ο αρχηγός των ζουλού και αναφωνεί με έκπληξη:

 

 

 

 

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...είναι ένας τύπος ονόματι Παυσανίας, ο οποιος έχει μια βιοτεχνια ο άνθρωπος και κατασκευαζει καρφιά.

Θελει λοιπον να διαφημίσει τα καρφιά του, οπότε πάει στο ΑΝΤ1 και τους λέει ''το και το, εχω αυτη τη βιοτεχνια, θέλω μια διαφήμιση για τα καρφιά ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ''.Μάλιστα του λένε," θα την ετοιμάσουμε και μάλλον σε μια βδομάδα, δεκα μέρες θα παιξει...μεσημεριανή ζώνη μάλλον, βάλτε να τη δείτε.".Ανοιγει λοιπον ο Παυσανίας την τηλεόραση να δει τη διαφήμιση του, βλέπει το Χριστό σταυρωμένο και με ένα τίναγμα να ξεκολάει τα καταματωμένα χέρια του απο το σταυρο, να τα φέρνει μπροστά του και να λέει ''Αυτά είναι καρφια....καρφιά ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ". Θυμώνει ο Παυσανίας, θεοσεβούμενος άνθρωπος, δεν είναι πράματα αυτα, ασέβεια, πάει στο ΑΝΤ1 και τους λέει να σταματήσουν να προβάλουν τη διαφήμιση.

Φευγει λοιπον, πάει στο MEGA και τους λέει να του κάνουν μια διαφήμιση για τα καρφιά του.Οκ του λένε, σε καμια δεκαρια μέρες βάλε να δεις...Ετοιμάζεται η διαφήμηση, ανοιγει την τηλεοραση ο Παυσανίας, βλέπει το ίδιο σκηνικό πάλι , το Χριστο στο σταυρο να φέρνει τα χερια μπροστα του και να λέει "Αυτά είναι καρφιά, καρφια ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ!".Τα παίρνει στο κρανιο ο Παυσανίας και πάει ακυρώνει τη διαφήμηση.

Πάει αγριεμένος στο ΑLTER.Τους λέει ''θέλω να μου κάνετε μια διαφήμηση για τα καρφιά μου, αλλά εγώ είμαι Χριστιανός και σέβομαι τό Χριστό μη μου κάνετε σα τους άλλους τους γελοιους και μου βάλετε το Χριστο σταυρωμένο κλπ'' ''Ναι ναι βέβαια, σε 10 μέρες-2 βδομάδες βάλτε να δείτε..."

Ε ανοιγει ο Παυσανίας και βλέπει το Χριστό ματωμένο να τρέχει και απο πίσω να τον κυνηγάνε 2 Ρωμαιοι στρατιώτες, και να γυρνάει ο ένας στον άλλο και να του λέει "ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΡΦΙΑ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ!!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου