Προς το περιεχόμενο

PANTHEON GUITARS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ψαξιμο μου για ακουστικη κιθαρα επεσε στην αντιληψη μου μια εταιρια που λεγεται Pantheon. Μηπως κανεις γνωριζει πληροφοριες (μη μου στειλεται λινκ της εταιριας, το εχω..κατι που να προερχεται απο πιο προσωπικη εμπειρια) :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι κατάλαβα δεν πρόκειται για μαρκα κιθαρας αλλα για μαγαζί που πουλάει/συνεργάζεται με τις κιθαρες Bourgeois (οι οποίες ειναι κορυφαιες & πανάκριβες)

 

τι ακουστικη κιθαρα ψάχνεις (& τι χρηματα διαθετεις)?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα μου πρωτεινε ενας φιλος το καπακι στην ακουστικη αν ειναι ελατο καλο θα ειναι να ειναι beards claw και ειδα οτι οι bourgeois εχουν τετοια καπακια.Εσυ ξερεις τιποτα για αυτα τα καπακια:?:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"bears claw" δηλ. πατημασια αρκούδας,ειναι καθαρα διακοσμητικο στοιχειο & ΚΑΜΜΙΑ διαφορα δεν κανει στον ηχο...

(ισα ισα οσο πιο straight ειναι το spruce τοσο καλύτερο ηχητικα θεωρείται..)

τι χρηματα διαθετεις και τι θες να παιξεις (ακορντα,φινγκερσταϊλ??)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για να μην παρεξηγηθω, πληροφοριακα ρωταω. Δεν ενδιαφερομαι σε καμια περιπτωση να δωσω τοσα λεφτα για ακουστικη!!!!!!!

Οπως ξανα ειπα δεν ειμαι το παιχτρωνει που να αξιοποιει τα οργανα στο επακρο και να θελε καλυτερα....Απλα η γνωση μου αρεσει... :)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου