Προς το περιεχόμενο

warwick blue cab 60 vs take 12 (brothers in arms)


burliufo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω περιπου 300 ε και ειμαι αναμεσα σε δυο ενισχυτες : warwick blue cab 60  και take 12

βεβαια καλυτερες προτασεις ειναι καλοδεχουμενες  ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αν εχεις μεχρι 300ευρα και θες ενισχυτη Warwick παρε αυτον:

 

http://www.thomann.de/gr/warwick_sweet_152.htm

 

Βαζει κατω και τους 2.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω το εχω ψαξει αρκετα  αλλα οι γονεις μου δεν με αφηνουν (μιασ και δεν εχω καμια καρτα ) να αγορασω απο το internet οτιδηποτε ανω των τριαντα ε μεσω αυτουσ που σημαινει οτι παο για λογοθετη :( :(

anyway thanks  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω το εχω ψαξει αρκετα  αλλα οι γονεις μου δεν με αφηνουν (μιασ και δεν εχω καμια καρτα ) να αγορασω απο το internet οτιδηποτε ανω των τριαντα ε μεσω αυτουσ που σημαινει οτι παο για λογοθετη :( :(

anyway thanks  ;D ;D

 

τοτε ο take 12 ειναι οτι καλυτερο παιρνεις με τα φραγκα αυτα.

Δοκιμασμενος και τα αξιζει τα λεφτα του. Τι μπασο εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον  θα παρω τον take 12 τελικα (οσον αναφορα το μπασο τωρα) αυτο ειναι ενα ενα αλλο προβλημα γιατι μοιαζει με  jazz bass τησ φεντερ (δεν ξερω πως ακουγεται ακριβως καθως δεν το εχω συνδεσει πουθενα εκτος απο τον ενισχυτη της κιθαρας μου (σε ακουστικα) και δεν εχω την σχετικη εμπειρια  ) δεν γραφει μαρκα στο headstock αστο καλυτερα οποτε ειναι ενας  απο τι καταλαβα αξιοπιστος ενισχυτης  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

thanks πολυ παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου