Προς το περιεχόμενο

home recording studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακριβως, εκτος οτι στο δικο μου το εχει αποροφησει το ricofon(το οποιο μαδαει κιολας μετα απο καιρο μπλιεχ) και γενικα η ολη ιστορια με τον "καλο ηχο" ειναι η να απομωνοσεις τα σημεια απο τα οποια φευγει ο αερας, αρα κατανταει καπως χαλια η φαση αμα δεν εχεις εχαερισμο, και δεν λεω απλος για air condition, ενοω κατι που να τραβαει τον αερα εξω και ειδικα το τσιγαρο, εγω δεν το προσεξα αυτο και τωρα οποτε αναβω τσιγαρο πρεπει να ανοιγω anemistirition γιατι αλλιως δεν βλεπω στο ενα μετρο χεχε.

 

Μην τρελαινεσαι παντος και πολυ με ολα αυτα, το πιο σημαντικο πιστευω ειναι να νιωθεις ανετα εκει που γραφεις, να εχει μια αναλογη αισθητικη που να σε κανει να γουσταρεις να καθεσαι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Λοιπόν.... για πείτε μου, ποιό από τα δύο προτείνετε...???

 

 

http://www.thomann.de/thoiw2_fbt_jolly_8ba_speaker_prodinfo.html

 

http://www.thomann.de/thoiw2_the_box_pa502a_aktives_fullrangesystem_prodinfo.html?sn=31540b12c1dd9ef5839b164db7cf1e67

 

απο ένστικτο μου φαίνεται καλλίτερο το fbt....το άλλο φαίνεται πολύ δυνατό και πολύ φθηνό.... μου θυμίζει hyundai... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστρέφοντας στο θέμα του καπνού 3-4 posts πιό πάνω έχει χρησιμοποιήσει κανείς ιονιστές αέρα?

εάν ναί τί μάρκα / τιμή?

 

Θεωρητικά αν υποθέσουμε ότι κάποιος προτιμήσει να καπνίζει ασχέτως παρενέργειων στα μηχανήματα / πνευμόνια (όπως εγώ) ένας απιονιστής (το ανεμιστήρι + aircondition υπάρχει πάραυτα) θα κάνει δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου