Προς το περιεχόμενο

Αντικατασταση Ενισχυτη για clean ηχο. Tι προτεινετε?


musictech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε το Fat Foot Telegun να δεις χαρά στα σκέλια σου  ;D ;D

Ελα να το ακούσεις κοντά είμαστε.

Δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις καλό clean με πεταλάκια.

Θέλεις λαμπάτο προενισχυτή με καλό speaker emulator.

 

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=157169.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

koitaxte...μετα απο πολυ ψαξιμο και διαβαζοντας ααααααπειρα reviews,καταληγω στο συμπερασμα οτι η palmer  ( το pdi-3 συγκεκριμενα...αρκετα τσιμπημενο ομως...) βγαζει τα καλυτερα κατα πολλους μηχανικους ηχου cab simulators....για αυτο αλλωστε κ εμπιστευονται τον ηχο των keith richards,vai κ.τλ...αν και το μικρο pdi-3 einai αντιστοιχου επιπεδου  (πραγμα για  το οποιο θα με διαφωτισει το email που θα στειλω στην palmer... ;)..) tote.....μαλλον καταληγω σε αυτο...H allh  επιλοηγ ειναι το ada microcab 2  που θα το βρω απο ιντερνετ...αυτες οι δυο απο οτι εχω διαβασει κ καταλαβει μεχρι τωρα αποτελουν τις 2 καλυτερες επιλογες...αν εχετε να προτεινετε κ κατι αλλο..... :) :)

 

    Αποπ εκει κ περα χρειαζομαι μια πολυ καλη προενισχυση.....με ενδιαφερει κυριως ο clean ηχος γιατι θα χρησιμοποιησω πεταλακια της επιλογης μου....δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσα να γλυτωσω την προενισχυση απλα περνοντας το σημα μου απο κατι πολυ καλους προενισχυτες gia recording poy εχω...(neve,joemeek vc1 the brick,millenia  κ.τ.λ...) κ επειτα απο τα πεταλακια κ cab simulator..

 

 

 

**Μακη θα περασω οπωςδηποτε καποια στιγμη να το ακουσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου