Προς το περιεχόμενο

I'll remember april


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.box.net/shared/tunq38u5c7

 

Ενα βιντεο για το ιντερνετοινστιτούτο κεθάρας που ειμαι γραμμένος.Ειπα να το ανεβάσω κ εδώ να δειτε κ να πειτε κ σεις τα σχόλια σας.

Εχει λαθος στα ρυθμικά κ χανει σε καποια σημεία.Το αφησα ετσι όπως ήταν δεν το ξαναγραψα.

 

Comping κανω εγω απο πίσω κ μετα εβαλα απο πανω τη μελωδια κ τα σόλα για τα παπούτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις ειδικός δεν αξιώθηκε?

 

Μη φοβάστε δεν δαγκώνω......

 

Το απίστευτο χάλι δεν ειναι για να μην γραφει κανεις...Ετσι θελω να πιστεύω δηλαδή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι κ ο καταλληλοτερος (πρωθυπουργος) για να σχολιασω, αλλα μιας κ σε αφησαν μονο σου θα κανω πρωτος κινηση  ;) κ μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι αυτο που ακουσα το ακουσα ευχαριστα..  :)

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ήταν, με άρεσε....το απόλαυσα

είμαι φαν του τρίγκα, τέλος....

 

Γιώργη, θα πάρω ένα κόντρα-μπάσο και θα φτιάξουμε μπάντα, βρες έναν ντράμερ και κλείσαμε....Μαζί θα κλείσουν και τα μαγαζιά που θα παίζουμε, αφού δε θα πατάει κανείς..... ;D ;D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα, κάτι ειναι κι αυτο.Να δουμε τι θα εχει στη συνέχεια.

 

Παναγιώτη παρε μπάσο κ κυνήγα το βίωμα σαν αρχή.Χωρις βίωμα, τρύπια κατσαρόλα.Οταν βιωματωθεις εγω θα σε περίμενω σαν τη C real.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Triggaκο μου.>!

 

Για ακόμη μια φορά απίστευτος, πολύ μεστός ρε παιδί μου.

Να σου πω: Σε ακούω σε κάθε σου κλιπ με όλο και καλύτερο ήχο ή είναι η ιδέα μου;

Έτσι ακούνε τα αυτιά μου...Αυτό είναι; ;D

 

Πέρα από τον ήχο, μου αρέσουν και οι καινούριες σου φράσεις. Κάθε φορά και κάτι καλύτερο, καινούριο!

Μπράβο Γιώργο..>!!!

Συνέχισε ρε παιδί...

 

το cdακι με τα κλιπ σου το ετοιμάζω να το έχω πρόχειρο..Να το ακούω να triggaρω! ;)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 15 ευρω στο δίνω εγω ετοιμο κ μαζι κ ενα πουκάμισο με λουλουδια χίπικο τριγγοφορεμένο για ανάπτυξη κ καλλιέργεια βιωματικής μάθησης εγχόρδων οργάνων.

 

Πολλες οικειότητες βλέπω κ θα μας παρεξηγήσουν."Μου" ????????

 

Υ.Γ.Ασχολούμαι οσο μπορώ κ γω αλλα βοηθαει πολυ αυτη η "σχολή" ρε παιδι μ.Φκαρστω πάλι μεταλοφατάλι μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες οικειότητες βλέπω κ θα μας παρεξηγήσουν."Μου" ????????

 

Υ.Γ.Ασχολούμαι οσο μπορώ κ γω αλλα βοηθαει πολυ αυτη η "σχολή" ρε παιδι μ.Φκαρστω πάλι μεταλοφατάλι μ.

 

XAXAXA ;D ;D ;D ;D

Μη μασάς προχώρα ρε παιδί μου όσο το επιτρέπουν οι καταστάσεις.

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι παρακολουθω τον bruno και βλεπω φώς φιλε.Πριν μονο θεωρία εβλεπα κ εκανα σολο στου διαολου τη μάνα.

 

Εισαι κ εσυ εκει μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου