Προς το περιεχόμενο

Πoλυεφφε digtech rp 500 tonework 3000ak


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο λιγο ψαξιμο στα γνωστα site ειδα αυτες τισ πεταλιερες και ενθουσιαστικα απο την τιμη.

Τις εχει ακουσει κανεις εχει κανεις καμια γνωμη για το πια ειναι η καλυτερη η καποια αλλη που μπωρει να πρωτεινη.

εχω ενα zoom g2 και αρχιζω να πιστευω οτι ειναι πιο ευελικτο απο τα πολλα boss digitech πεταλακια που εχω.

ασε που δεν βρισκω ενα distortion που να μου αρεσει.τα πολυεφφε εχουν απο 1-15 distortion ενα δεν θα σου κατσει.

Επισης καμια απο τις 2 δεν μπωρο να τις ακουσω εδω που ζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας πεταλιερες και των 2 προαναφερθεντων εταιρειων , θα πω οτι μου αρεσαν τοτε που δεν ειχα ανακαλυψει ακομα τα πεταλακια.

παντως , επειδη στις πεταλιερες ΔΕΝ μπορεις να βρεις ΕΥΚΟΛΑ καλα distortion/overdrives , θα σου προτεινα την digitech αναμεσα στις 2.

 

εχει βελτιωσει και την ποιοτητα κατασκευης και δεν ειναι πολυ πλαστικουρα οπως παλιοτερα.

 

ολα αυτα για την κατηγορια τιμης που λες.

 

εκτος ανα κανεις υπομονη-οικονομια και "χτυπησεις" μια "ακατανομαστη" LE. ;D ;D ;D

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου