Προς το περιεχόμενο

1o Noiz Open Day - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδια , υπαρχει τετοιο στουντιο στην Σαλονικη?Σαν πολυ πισω δεν ειμαστε μου φαινεται?Νικοδημε εσυ να τα βλεπεις αυτα...Θελω και εγω ροζ Mapex..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε να μαζευτουμε οι βορειοι στου Νικόδημου να του το κανουμε καλοκαιρινο, να μην πεσει και δουλεια τωρα που θα ανοιξει ο καιρος? :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν και εγω εκει με τους Ουνους.... ;D

τα συν και τα πλην

+                                                                      -

1.το στουντιο(Α) ηταν καταπληκτικο                            1. χασαμε το στουντιο πατριωτη ...

2.η παρεα (αν και αγνωστοι) υπεροχη                          2.περιμενα να δοκιμαζαμε ,

  (αληθεια ελειπε μια ολοκληρη γενια)                            περιεργες κιθαρες και

3.οι οργανοπαικτες παρα πολυ καλοι                            κατασκευες και οχι ενα ατελειωτο

(και καυ.....οι)                                                            jam.

4.τα οργανα το λιγοτερο πολυ ενδιαφεροντα

5.το service στο bar  ;D

 

any way

ομορφα περασαμε

και αυτο που εμενα μου εμεινε

ειναι οτι ειδα και μιλησα με ανθρωπους ...και οχι με nicknames.

 

:)

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.περιμενα να δοκιμαζαμε, περιεργες κιθαρες και κατασκευες και οχι ενα ατελειωτο jam.

Κοίτα, το αίμα των νέων (gpad, kultura...) βράζει!!! Ήταν μια πρώτη (πολύ καλή σκέψη) μάζωξη. Οι επόμενες μπορούν να είναι πιο θεματικές ή και πιο workshop...να μαστε καλά.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ, το σκέφτηκα κι εγώ ότι μάλλον κουράσαμε... :-[

Αυθόρμητα βγήκε, πάντως... Την επόμενη φορά πάμε με πιο συγκεκριμένα πράματα στο κεφάλι μας...

 

ΥΓ: Κάντε εσείς οι πρεσβύτεροι κάνα workshopοειδές, να μαζεύουμε εμείς οι μικροί το σαγόνι μας από το πάτωμα... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου