Προς το περιεχόμενο

Clips - Link τραγουδιών σε άλλα sites δεν επιτρέπονται


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι 5 mb  το όριο κ σ'αυτα με 192 δεν παζει να πάρεις 5 λεπτά αλλα βαριά 3 λεπτα.Τώρα που θα το ανεβάσετε δεν ξέρω κ γώ αλλα σχεδον ποτε δεν βαζω επισης εδω για τον λογο αυτο της πορτας.

 

Εδω τρώμε πόρτα στα μηνύματα, αν ειναι λιγοτερο απο λεπτό ή γενικα κ να περάσει το λεπτό πάλι Χ μας δίνει κ πρεπει να ανοιγοκλείσουμε τον mozilla, δε θα τρώμε στα δεδομενα που πιάνουν κ χώρο?Γίνεται τπτ με αυτο?Εχει ξανααναφερθει στο παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ είμαι ΟΚ που ανέβασα και ως συνημμένο στο post μου και στο mediafire ?

 

Δεν μπορώ να το τροποποιήσω το post σε περίπτωση που είμαι φάουλ.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Guru

Μιας και τώρα το είδα... Εγώ που έχω δική μου σελίδα (www.nikolas-sideris.com) δεν έχω απολύτως καμμία όρεξη να ανεβάζω αλλού τα κομμάτια μου για διαφόρους λόγους. Αφού η σελίδα ΕΙΝΑΙ ιδιόκτητη και ΔΕΝ θα εξαφανιστεί, (δεν είναι soundclick, κλπ) υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Tα Clips δεν είναι Showroom. Στηνεται μια κουβεντα εποικοδομητική πανω σε ένα αρχείο. Αν δεν υπάρχει το αρχείο, δεν υπάρχει λογος κουβέντας.

Τι παει να πει δε εχεις όρεξη...  ;D αφού εχεις όρεξη για κριτική! Και το αρχείο είναι μέρος μιας ολοκληρωμενης τοποθετησης. Κι αν είσαι εξαιρεση και εχεις δικό σου σέρβερ, οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Δεν είναι λόγος αυτός για να συζητάμε τωρα. Εκτός και αν τιθεται θεμα πνευματικων δικαιωματων, οπότε και παλι δεν θα επρεπε να ανεβει εδώ χωρις συγκαταθεση του δημιουργου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού εχεις όρεξη για κριτική! Και το αρχείο είναι μέρος μιας ολοκληρωμενης τοποθετησης.

Συμφωνώ με τη λογική του θέματος αλλά νομίζω ότι ξεπερνιεται από την πρακτική. Τι θέλω να πώ...πολλά θέματα στηρίζονται σε βίντεάκια Youtube, ή φωτογραφίες από άλλα sites κλπ. που και δεν μπορείς να τα ανεβάσεις στο Noiz αλλά και που δεν έχεις καμμία εγγύηση ότι θα είναι ενεργά. Επίσης πολλά παλιά θέματα στο Noiz (εξ ου νομίζω και και η τοποθέτηση του αφεντικού) δεν βγάζουν πιά νόημα, λόγω έλλειψης στοιχείων...δεν θα ήταν χρήσιμο να γίνεται και ένα ξεσκαρτάρισμα?

Τεςπα...πειθαρχώ.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εκτός και αν τιθεται θεμα πνευματικων δικαιωματων, οπότε και παλι δεν θα επρεπε να ανεβει εδώ χωρις συγκαταθεση του δημιουργου.

Φυσικά δεν τίθεται θέμα καταπάτησης δικαιωμάτων!

 

Αλλά τίθεται θέμα απολύτου ελέγχου των κομματιών (μου). Στο κάτω κάτω, δεν είναι παράλογο να βάλω κάτι, να το ακούσει ο κοσμάκης, να μου πει τη γνώμη του, να πάρω τη βοήθεια και μετά να πάει όπου πρέπει να πάει το κομμάτι (και άρα κάποιο NDA ή work for hire contract να μου απαγορεύει να το βγάλω).

 

Τέλος πάντων, ψιλικά μου φαίνεται η κουβέντα πράγματι. Άρα δεν πολυ υπάρχει λόγος συνέχειας. :) Κι εγώ θα πειθαρχήσω! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δεν μπορω να καταλαβω ακριβως τι ζητατε.ανεβασα ενα κομματι μου εχθες,απο boxnet.εννοειτε πως δεν επιτρεπεται? ???και που τα ανεβαζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Noiz. Αφού εδώ ζητάς τη γνώμη μας γιατί το ανεβάζεις αλλού;

Ευχαριστως να το ανεβασω στο Noiz,αλλα δεν βλεπω τον τροπο ???αν μπορειτε να μου υποδειξετε τι πρεπει να κανω?ευχαριστω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου