Προς το περιεχόμενο

Αγορα Vox vt 30


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για εναν ενισχυτη ευελικτο για το σπιτι για να αντικαταστησω τον line 6 spider τον οποιο εχω βαρεθει και δεν μου αρεσει πλεον ο ηχος του. Σκεφτομαι τον Vox. Τι γνωμη εχετε για αυτον, ξερετε καποιο μαγαζι που μπορω να τον ακουσω? Ακουω και τις αντιπροτασεις σας!

 

Κατι που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ο thomann τον εχει στα 266 ευρω ενω το dv247 στα 183 ευρω!! Γιατι ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ετσι?

 

ελα ντε...... ;D ;D ;D

 

(εξω απο τη πλακα,σκεψου σε ποιες χωρες  εδρευουν τα μαγαζια που αναφερεις και τι ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ εχουν οι χωρες αυτες καθως & την ισοτιμια τους προς το δολλαριο αλλα & μεταξυ τους.... ;))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα ισχυει αυτο και το γνωριζω απλα εγω εστιαζω πιο πολυ στο θεμα του ανταγωνισμου μιας και μιλαμε για 2 απο τα γνωστοτερα μαγαζια της ευρωπης.

 

Δεδομενων των τιμων βλεπω οτι οσο εχει στον θωμα ο 30αρης με αλλα 20-30 ευρω παιρνω τον 50αρη απο αγγλια. Τι λετε? Μηπως παραειναι μεγαλος ή καλυτερα θα μου δωσει τον αερα των watt και το headroom?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

εγω τν πενηνταρη εχω κ απολυτα ευχαρστημενος.ειδικα για seventies κ  eighties εχει φοβερο ηχο.συν τα εφε.κ εγω στο σπιτι τν εχω δν τν εχω τερματισει ποτε αλλα δν μετανοιωνω καθολου για τν αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote author=Superfunk link=topic=169871.msg345344#msg345344 date=1247950134

 

και τι ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ εχουν οι χωρες αυτες

 

Μήπως ευρώ?

 

€€€€€€

 

:P :P :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου