Προς το περιεχόμενο

Ασκήσεις και τεχνική


Octapus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι noizητες και noizητισσες θα ηθελα να σας δωσω μια ιδεα για ενα εξτρα θεμα που πιστευω οτι θα επρεπε να μπει στο site..

να βαζουμε δηλαδη σε καποιο νεο θεμα που θα λεγεται πχ ασκησεις και τεχνικη καποιες νεες ασκησεις για μελετη σε τυμπανα κιθαρα κλπ,κατι που δλδ δεν υπαρχει σε κανενα site μεχρι στιγμης,ετσι ωστε να δινουμε συμβουλες αλλα και να ανταλλαζουμε αποψεις σχετικα με το πως παιζει ο καθενας μας,για να εξελλισσομαστε και να γινουμε καλυτεροι μουσικοι.....

ειμαι παντα θετικος σε νεες αποψεις και να μοιραστω τις ιδεες μου με οποιονδηποτε μου το ζητησει,απλα πιστευω οτι θελουμε νεο χωρο για ταμπλατουρες,παρτιτουρες,αποψεις,κτλ...κανεις δεν ειναι τελειος,απλα ολοι ψαχνομαστε.....

πειτε μου αν πιστευετε οτι θα πρεπει να γινει κατι τετοιο......

λεω εγω τωρα...

 

:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Πολύ ωραία ιδέα! Αν ενδιαφέρονται κι άλλοι είμαι έτοιμος να το υποστηρίξω. em.icon.smile.png

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ιδέα. Έχω 4.5GB με μεθόδους και ασκήσεις (pdf+mp3) αν νομίζουν οι moderators οτι θα μπορούσαν να είναι χρήσιμα, ας μου στείλουν mail. Θα μπορούσατε να ξεσκαρτάρετε πράγματα από εκεί και να κατηγοροιοποιηθούν πχ (blues licks, metal licks, harmony study, music theory κτλ). Μέσα σε αυτά είναι και ένα pdf 400 σελίδων για κατασκευή ηλ. κιθάρας. Απλά δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση με τα copyrights, κάποια πατέντα θα υπάρχει όμως.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα με 1000! οπωσδηποτε !

αυτη τη στιγμη ανοιγω το συρταρι του γραφειου μου και ριχνω σ αυτο το ποστ την πιο θετικη μου ψηφο!

εχω και εγω υλικο για upload.αφου υπαρχει και θετικη προτροπη απο τον yameth νομιζω οτι πρεπει να προχωρησουμε α μ ε σ α .καλημερα σε ολους!

(εδω που μενω κουναει συνεχεια...περιμενουμε κι αλλο σεισμο...)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου