Προς το περιεχόμενο

Ερωτημα για Συγκροτημα της Θεσσαλονικης..............


zithon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια δυσκολη ερωτηση.....αλλα και μεγαλη απορια......οποιος γνωριζει ας μου απαντησει παρακαλω!!!!!

Υπηρχε παλιοτερα στη θεσσαλονικη ενα death metal συγκροτημα που λεγοντουσαν Avoid,ειχαν βγαλει μερικα demo,επειτα εχω την εντυπωση οτι μετ ονομαστικαν σε Evoid ή κατι τετοιο.....αλλα πρεπει να ξανααλλαξαν ονομα και απο τοτε δεν γνωριζω το παραμικρο ,ουτε καν αν υφιστατε ακομη αυτο το συγκροτημα.... :-\ Ενα απο τα βασικα μελη και δημιουργος του συγκροτηματος ηταν ο Θωμας Μπα'ι'ραχταρης ο οποιος ειχε συμμετοχες και στους παλιους Exhumation οπως και στους Homo Eratus με συμμετοχη σε 2 κομματια...το ενα ηταν η διασκευη των sepultura "roots bloody roots" οπου εβαλε το νταουλη και την λυρα.......γενικα ειναι πολυ γνωστος ως φοβερος λυριτζης στην θεσσαλονικη!ημασταν γειτονες αλλα πλεον τον εχω χασει,μαλλον αλλαξε γειτονια!Οποιος γνωριζει για το συγκροτημα του ας μου απαντησει......Thanks....

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω... αλλά....

 

... οπως και στους Homo Eratus με συμμετοχη σε 2 κομματια...το ενα ηταν η διασκευη των sepultura "roots bloody roots" οπου εβαλε το νταουλη και την λυρα ...

 

εδώ μάλλον θα εννοείς τους Homo Iratus και αυτό το cover...

 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω μια δυσκολη ερωτηση.....αλλα και μεγαλη απορια......οποιος γνωριζει ας μου απαντησει παρακαλω!!!!!

Υπηρχε παλιοτερα στη θεσσαλονικη ενα death metal συγκροτημα που λεγοντουσαν Avoid,ειχαν βγαλει μερικα demo,επειτα εχω την εντυπωση οτι μετ ονομαστικαν σε Evoid ή κατι τετοιο.....αλλα πρεπει να ξανααλλαξαν ονομα και απο τοτε δεν γνωριζω το παραμικρο ,ουτε καν αν υφιστατε ακομη αυτο το συγκροτημα.... :-\ Ενα απο τα βασικα μελη και δημιουργος του συγκροτηματος ηταν ο Θωμας Μπα'ι'ραχταρης ο οποιος ειχε συμμετοχες και στους παλιους Exhumation οπως και στους Homo Eratus με συμμετοχη σε 2 κομματια...το ενα ηταν η διασκευη των sepultura "roots bloody roots" οπου εβαλε το νταουλη και την λυρα.......γενικα ειναι πολυ γνωστος ως φοβερος λυριτζης στην θεσσαλονικη!ημασταν γειτονες αλλα πλεον τον εχω χασει,μαλλον αλλαξε γειτονια!Οποιος γνωριζει για το συγκροτημα του ας μου απαντησει......Thanks....

 

 

 

iparxoun pleon legontai EVADE alla den einai kanenas pleon mesa dld einai mono o kitharistas kai o tragoudistis p einai kainourios kai den exei kamia sxesi me ton thoma

www.orestisguitar.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου