Προς το περιεχόμενο

Κωστας Τηλαβεριδης στο Ραδιο Αρβυλα.


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

neeq μην τους ακους ρε!!!Τελεια τα μουσια!!Ετσι και εγω!!!  ;D ;D

 

Ζηλευουν που αυτοι πλεον ειναι παντρεμενοι και τους λεει η γυναικα τους να ειναι ξυρισμενοι γτ δεν αρεσουν στην "μαμα" τα μουσια!!!!! :P :P

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιγουρο είναι οτι συγκεκριμενος τραγουδιστης δεν είναι με τιποτα στις επιρροες του Κωστα. Επισης η αλλη αληθεια είναι οτι το τραγουδι είναι πιο μελωδικο και "ακουστικο" αφου το κανονικο σχημα είναι κιθαρα-πιανο-κρουστα. Απλα για τηλεοπτικους λόγους προσθεσαμε το μπασο και το αλλαξαμε λίγο, οποτε δεν ειχαμε χρονο να δουλεψουμε πολυ στις λεπτομερειες. Για αυτο το λόγο ίσως του βγηκε Σαλβαδορέ, λογω του γκρουβ που δεν ειχε συνηθισει να ακουει :)

 

 

Θαναση δεν πειραζει, δεν καταλαβαινουμε ολοι απο υψηλη τεχνη και αυτο δεν ειναι ντροπη :P (πλακα κανω ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια παιδιά και για το μπάσο (ναι είμαι αυτός που παίζει μπάσο στο video δίπλα στον neeq)...

Είμαι και εγώ μέλος του Noiz αλλά για πολλούς και διάφορους λόγους έχω σταματήσει να γράφω.

 

Υ.Γ. Cort A6 forever παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου