Προς το περιεχόμενο

Αποψη για θηκες thomann?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει παρει κανεις σκληρη θηκη για κιθαρα, μπασο απο αυτες που λανσαρει σταν Thomann HSC? Σκεφτομαι να αγορασω 2 μιας και η τιμη τους ειναι αρκετα δελεαστικη, για τα οργανα μου. Αν ειναι μαπα το καρπουζι και μου μεινουν στο χερι θα τις πληρωσω χρυσες :P

Γιαυτο ειπα να ρωτησω...

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τον ίδιο προβληματισμό έχω και εγώ...σκέφτομαι αυτήν βασικά http://www.thomann.de/gr/thomann_egitarren_koffer_tweed.htm και λέω how bad can it be...?

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιωτη εχω αυτη του λινκ που ποσταρες απο εμφανιση σκιζει αλλα δεν ειναι και οτι καλυτερο σαν βαλιτσα μια epiphone για lp που ειχα ηταν 100 φορες καλυτερη παντως για 44 ευρω ειναι καλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την σκληρή θήκη Τόμαν για τύπου Les Paul. Είμαι ευχαριστημένος από όλες τις απόψεις, ειδικά για τα λεφτά της.

 

Αν είναι μάπα ή για οποιοδήποτε λόγω δε σ'αρέσουν, τις επιστρέφεις χωρίς έξοδα δικά σου εντός 30 ημερών απ'ότι θυμάμαι. Το λέει ξεκάθαρα στο site.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ίδιο προβληματισμό έχω και εγώ...σκέφτομαι αυτήν βασικά http://www.thomann.de/gr/thomann_egitarren_koffer_tweed.htm και λέω how bad can it be...?

 

Πολύ καλη φαίνεται η θήκη αυτή σκεφτόμουν να την πάρω κι εγώ για την κιθάρα μου πρίν απο 2-3 μήνες, απλά το μόνο που με χαλούσε ήταν οτι δεν έχει "Κλείδωμα" (κανονικό με κλειδάκι εννοώ, όχι απλή ασφάλεια), με αποτέλεσμα να φοβάμαι να την χρησιμοποιήσω γι' αυτό που την ήθελα. Την συγκεκριμένη θήκη την ήθελα για μεταφορές της κιθάρας μου με αεροπλάνα και τέτοια όπως επίσης και για όταν θέλω να την στείλω για service. Μόνο αυτό που σας είπα με χάλασε κατα τα άλλα μου είπαν ότι είναι πολύ καλές ποιοτικά!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κλειδωμα με κλειδακι κανονικα.

 

Σοβαρα??  :D  :D  :D Μάλλον είχα λάθος πληροφόρηση! Πωπω μπαίνω ξανά σε σκέψεις για αγορά της θήκης!! Thanks my friend!  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι μάπα ή για οποιοδήποτε λόγω δε σ'αρέσουν, τις επιστρέφεις χωρίς έξοδα δικά σου εντός 30 ημερών απ'ότι θυμάμαι. Το λέει ξεκάθαρα στο site.

 

Είσαι σίγουρος ότι αυτό ισχύει και για Ελλάδα; Στο site http://www.thomann.de/gr/helpdesk_moneyback.html αναφέρει "If you're not completely satisfied, please contact us, and we'll arrange for you a free return service (within Germany only)."

 

Φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω πάρει 2 θήκες (όχι την συγκεκριμένη όμως) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

είναι αρκετά "value for money" και έχουν καλή συσκευασία οπότε μην φοβάσαι... έμπαινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου