Προς το περιεχόμενο

Mια κυρία 33 ετών..(gibson LP deluxe)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ειδικά για το δεύτερο είναι και ο λόγος που μπορεί να σεταριστεί τόσο χαμηλά χωρίς να τρίζει.

 

Δυστυχως θα σε λυπησω,ο λογος που παιζει τοσο χαμηλα ειναι επειδη ο μαστορας που ΑΛΛΑΞΕ τα ταστα εκανε καλη δουλεια,τα στοκ ταστα της ηταν μαυρα χαλια.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E, εσύ κάτι παραπάνω θα ξέρεις, αφού την είχες παίξει και πριτν το refretting. Αλήθεια superfunk, τι μέγεθος θεωρείται ότι είναι τα τωρινά της αν θυμάσαι;

 

Eπίσης, αν θες, πες μερικά πράγματα για το πότε και από πού αγοράστηκε, πώς έφτασε στα χέρια σου κλπ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τωρινα ειναι 6150,την ειχε ο κιθαριστας των Διαφανων Κρινων (ειναι ο ιεροσυλος που την τρυπησε για Bigsby.... ::))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φεντερακιας απο τα γεννοφάσκια μου (ή οπως εχω ακουσει να λενε απο τα γεννοφασκελα μου !!!) αυτη η κιθαρα είναι πειρασμος !!!! Βεβαια η παντοφλα είναι οτι ποιο  vintage υπαρχει αυτη την στιγμη.Το σίγουρο είναι οτι θα φτιαξω τον ιδιο εξοπλισμο με σενα ξεκινωντας με την αγορα παντόφλας !!!! αφου τα λεφτα που εχω αυτη την στιγμη μονο για την παντοφλα φτανουν!!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα, νοιώθω πολύ οικεία με το θέμα, και αν καταφέρω να ανεβάσω φωτό, θα δείτε και τη δική μου γριούλα, μία les paul custom, του '68. Την αγόρασα το '70 όταν ήμουν 13 χρονών. Ήταν μια πράξη που μου κόστισε 3 χρόνια πείνας, αλλά ποτέ δεν το μετάνοιωσα, μέχρι σήμερα που είμαι 52 αυτή είναι η κιθάρα μου!!

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και κλιπάκι...

d-l_sun__mp_3.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o :o :o :o :o :o    απλα super !!!

Το παιξιμο και ο ηχος σου θυμίζει Santana,  πολυ ωραιο κλιπακι ,παιξιμο κτλ κτλ

 

offtopic: Γιατι ο τιτλος της φωτο είναι αγγελιες....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το έβγαλες; Μόλις πρόλαβα να το ακούσω... Πολύ πολύ καλό! Thumbs up και απο μένα!

 

Μετά από ένα δίωρο σπαζοκεφαλιάς κατάφερα να το ξαναβάλω, κι όλα αυτά επειδή οι φωτό ήταν σε φάκελο μαζί με κάτι πεταλάκια που έχω για τις αγγελίες.

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

1513778735___.thumb.jpg.11ec7bcd0b61f15b022db99c73e3f1a9.jpg

739058447__41.thumb.jpg.6eb9f8285c1c85a6c87adb71f1898e6f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου