Προς το περιεχόμενο

Sugah Galore...


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Δεν το έκανε άλλος, το κάνω εγώ, ντε! ;D Πολύ καλή μπάντα, πολύ καλός ήχος, πολύ καλή φωνή (ομολογώ ότι την πέρασα για μαύρη...). Τουλάχιστον στο γούστο μου όλα, κι ας ακούγονται λίγο "παλιά"...

 

http://www.myspace.com/sugahgalore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξεραιτικη μπαντα με την πολυ ιδαιτερη φωνη της sugahspunk!!!οσοι δεν εχουν ασχολιθει ας ριξουν και ενα βλεφαρο και στην σολο δουλεια της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι σολο δουλειες της καλαφατη δεν μ αρεσουν!

οι σουγκαρ γκαλορ ειναι τρομερα δεμενη μπαντα και οποιος τους δει λαιω το καταλαβαινει!

αλλα καπου ειχα διαβασει, νομιζω το ειχαν πει σε μια συνεντευξη στον πιτσιρικο πως κανουν παρα πολλες προβες μεσα στην βδομαδα!

δυστυχως ο δισκος νομιζω πως τους αδικει!

 

αν θυμαμαι καλα, ο πληκτρας τους εγραφε εδω πιο παλια!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις ελληνικές μπάντες που κερδίζουν τον δρόμο τους με το σπαθί τους. Τουλάχιστον εγώ απο στομα σε στόμα τους έμαθα και πουθενα δεν εχω δει ουτε μια προώθηση της δουλειάς τους. Οταν τους πρωτοεπισκεφτηκα στο Myspace τους, είχα λειώσει τα tracks που ειχαν τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις ελληνικές μπάντες που κερδίζουν τον δρόμο τους με το σπαθί τους. Τουλάχιστον εγώ απο στομα σε στόμα τους έμαθα και πουθενα δεν εχω δει ουτε μια προώθηση της δουλειάς τους. Οταν τους πρωτοεπισκεφτηκα στο Myspace τους, είχα λειώσει τα tracks που ειχαν τότε.

 

Σ αυτό όντως, από στόμα σε στόμα. Εγώ τυχαία τους διάβασα εδώ μια φάση, τους άκουσα και κόλλησα και μετά στο άκυρο έμαθα πως ένας γνωστός μου είναι πολύ φίλος με το μπασίστα τους.

 

Παίζουν το Σάββατο στο αν εν τω μεταξύ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις ελληνικές μπάντες που κερδίζουν τον δρόμο τους με το σπαθί τους. Τουλάχιστον εγώ απο στομα σε στόμα τους έμαθα και πουθενα δεν εχω δει ουτε μια προώθηση της δουλειάς τους. Οταν τους πρωτοεπισκεφτηκα στο Myspace τους, είχα λειώσει τα tracks που ειχαν τότε.

 

Ακριβώς! Και ο δίσκος τους είναι εξαιρετικός επίσης. Thumbs Up!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου