Προς το περιεχόμενο

Μήπως δεν είναι τελικά για πέταμα τα διάφορα talent show;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

To κερασμα θα το δεχτω ευχαριστως  :) :

-τι θα παρετε?

-την ακριβοτερη μπυρα που εχετε.  8)

Eυτυχώς είμαστε στην Ελλάδα...δεν υπάρχει ακριβότερη των 10 ευρώ

 

για στοιχημα θα βαλουμε πολλα παραπανω γιατι ακουω οτι εισαι πλουσιος.

Μην ακούς τις φήμες...έχω πολλούς εχθρους εδώ μέσα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eυτυχώς είμαστε στην Ελλάδα...δεν υπάρχει ακριβότερη των 10 ευρώ

 

Ψέμα. Πρώτη φορά που πήγα σε beer academy η πρώτη μπύρα που έπεσε το μάτι μου ήταν η Deus (Νομίζω καλά θυμάμαι) με 75ε το μπουκάλι. Την οποία παράγγειλα χαρωπά και μου λέει ο σερβιτόρος, είσαστε σίγουρη, μου λέει την τιμή κ προφανώς άλλαξε η παραγγελία ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψέμα. Πρώτη φορά που πήγα σε beer academy η πρώτη μπύρα που έπεσε το μάτι μου ήταν η Deus (Νομίζω καλά θυμάμαι) με 75ε το μπουκάλι.

Επειδή το beer academy το έχω κτίσει (έμενα κοντά του κάποτε), σήμερα δεν έχει Deus...άρα τη γλύτωσα...άσε που για χατήρι του Blue...χαλάλι του.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και κάπου αλλού την είδα πρόσφατα... Μάλλον στη μπυραρία στου Ζωγράφου που πήγα πριν καμιά βδομάδα ή στη Βύνη στο Κουκάκι, μιας και έτυχε 2 3 βδομάδες συνεχόμενα να κάνω επισκέψεις σε μπυραρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θέματα για talent shows, συμπεριφορές κριτών, εκμετάλλευση ταλέντων, εφήμερη δόξα κλπ. καλό είναι να ανοίγονται στο "Ανέμων και Υδάτων". Αν υπάρξει μεγάλη ζήτηση, ίσως δημιουργηθεί ειδικό section μέσα στο Noiz με moderator την Τατιάνα. ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψέμα. Πρώτη φορά που πήγα σε beer academy η πρώτη μπύρα που έπεσε το μάτι μου ήταν η Deus (Νομίζω καλά θυμάμαι) με 75ε το μπουκάλι. Την οποία παράγγειλα χαρωπά και μου λέει ο σερβιτόρος, είσαστε σίγουρη, μου λέει την τιμή κ προφανώς άλλαξε η παραγγελία ;D

 

Ειναι ολιγον τι ληστεια... εδω στη Φλανδρα που βγαινει, τις γιορτες την πετυχαινεις σε σουπερμαρκετ και δεν στοιχιζει πανω απο 16 ευρω... ειναι οντως απιστευτη μπυρα παντως. Ο τροπος κατασκευης της μοιαζει πολυ με αυτον της σαμπανιας, και η γευση της εχει κι αυτη μια συγγενεια, αν και μπυρα. Την περιμενω πως και τι για να εξοπλιστω...  ;D

 

ΥΓ. Εκανα εντιτ, "απιστευτη ληστεια" δεν ξερω αν θα την ελεγα, μαλλον ειναι too much.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για την απιστευτη ληστεια... εδω στη Φλανδρα που βγαινει, τις γιορτες την πετυχαινεις σε σουπερμαρκετ και δεν στοιχιζει πανω απο 16 ευρω...

Προλαβαίνεις να στείλεις σήμερα στου Mike's ένα κιβώτιο για τον Βlue (και την Εύη)?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα... αν και υπαρχει εισαγωγεας, ο Βασιλοπουλος νομιζω, που ειναι του ιδιου ομιλου με την βελγικη Delhaize που τις βρισκω κι εγω (περα απο τα καθαροαιμα μπυρομαγαζα). Πρεπει να την εχει παρει το ματι μου καπου στην Αθηνα. Τωρα Βασιλοπουλος ηταν? Kάποιο deli ήταν? Θα σας γελασω... Σορι για το οφτοπικ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορι για το οφτοπικ.

 

Για talent show δε βλέπω να λέμε και πολλά παραπέρα.

Θα ελέγξω στην επόμενη επίσκεψη σε Βασιλόπουλο αν τη δω, αν κ θα την είχε πάρει το μάτι μου έστω μια φορά. Πάντως έχω σκάσει θέλω να τη δοκιμάσω ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιας και το ριξαμε στις μπυρες..... :P εγω τελευταια κολλησα με την Desperados!!!Μπυρα με τεκιλα!!!!Κορυφη αμα την πετυχετε σε κανα καταλογο και δεν εχετε δοκιμασει παρτε.... ;)

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου