Προς το περιεχόμενο

Μήπως δεν είναι τελικά για πέταμα τα διάφορα talent show;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μιας και το ριξαμε στις μπυρες..... :P εγω τελευταια κολλησα με την Desperados!!!Μπυρα με τεκιλα!!!!Κορυφη αμα την πετυχετε σε κανα καταλογο και δεν εχετε δοκιμασει παρτε.... ;)

 

Μια σε φάση κορόνα; Πολύ γλυκιά; Κάτι μου θυμίζει το με τεκίλα.

Νομίζω την είχα δοκιμάσει αλλά δεν ενθουσιάστηκα...

 

ΥΓ: Για να μην έχω πολλές τύψεις, να κόψουμε αυτό το θέμα να πάει Παιδική χαρά, με τίτλο μπύρες και μπυραρίες για να έχουμε και κατάλογο όταν ψάχνουμε για μπυροποσίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια μιας και το ριξαμε στις μπυρες..... :P εγω τελευταια κολλησα με την Desperados!!!Μπυρα με τεκιλα!!!!

Παρακαλώ μην κατεβάζεις το επίπεδο, μιλάμε για τις βέλγικες, σίγουρα τις καλύτερες μπύρες στον κόσμο!.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αφου δεν θες να πεσει το επιπεδο και μιας και απο οτι βλεπω προτιμας μπυρας τετοιες.Το Μαιο που ειχαν παει οι γονεις μ Φινλανδια ο πατερας μ βρηκε 2 μπυρες που ειναι απιστευτες!!!Για να φανταστεις αγορασε ενα βαρελακι απο την μια και 2 κασες απο την αλλη και τα εστειλε Ελλαδα.....Οταν ξαναπαω σπιτι θα κοιταξω να σ πω ονοματα!! ;)

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Desperados respect!!! :P :P :P

 

Ετσι απο περιέργεια για αυτους τους 48 ωρες στο X Factor 2 τι γνωμη έχετε;Προσωπικά μ'αρέσουν πολύ.Και απο είδα οι ίδιοι αναγνωρίζουν το "ρίσκο" τους να πάνε εκει.Τωρα οι λόγοι που οδήγουν αυτα τα παιδια να πάνε εκει είναι πολλοι και η κουβέντα είναι μεγάλη.Πάντως απόψεις(όποιοι τις λένε) του στυλ τα σοου αυτά είναι για πέταμα το ιδιο και αυτοι που πηγαινουν εκει μου φαίνεται κάπως επιφανειακες.Το πράμα είναι λίγο πιο βαθύ και έχει να κάνει και με θεματα πέρα απο τη ματαιοδοξία "καλλιτεχνων" και φιλαργυρία καναλιων.Όπως είπα είμαι ενάντια σε αυτά τα σοου αλλά τα αντιμετωπίζω αλλιως.Πρέπει να σκεφτούμε και λίγο την όλη φάση που βρίσκεται η μουσικη γενικά σήμερα και το τι περιμένει κάποιος "μουσικός" να του προσφέρει.Τέσπα...

 

Πάντως οι Πετρέλης,Νινο,Ραλία κ.α.,αν και δεν μ'αρεσουν, είναι εδώ και πάνω απο δυο χρόνια...

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κερασμα θα το δεχτω ευχαριστως  :) :

-τι θα παρετε?

-την ακριβοτερη μπυρα που εχετε.  8)

 

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=trader;id=3009

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου