Προς το περιεχόμενο

Pain of Salvation και Eurovision;;;


dionisissab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια παιδια, είμαι καινουργια εδω, αλλα δεν αντεξα να μην απαντισω σε αυτο το τοπικ.

 

μετα το disco Queen φανταζομαι θέλουν να αντιγραψουν τους ABBA σε μεγαλύτερη εκταση! η απλα με την απορεια τους αυτη {"Do my words mean more to hear when I am standing here? On a stage like all your silly idols do!" ! (Foreword)- Entropia} ενοουσαν ακριβώς αυτο, απλα εμεις τότε καταλαβαίναμε αλλα πραγματα! τελος παντων....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για όσους είχαν απορία ποιο είναι το κομμάτι που τους διάλεξαν απο τα 3 που έστειλαν είναι αυτο.Λέγεται road salt και λογικά στο δίσκο θα είναι ποιο μεγάλο.Λογικα τα άλλα δύο θα βαρούσαν η θα "ξεφευγαν" με κάποιο τρόπο.

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω δεν έχει τελειώσει ακομα η διαδικασία που εχουν αυτοι εκει.Ισως κοπει.

 

Να κάνω και ένα σχολιο για το τραγουδι.Το κομματι για μενα δεν είναι κακο(δεν εχουν τέτοια κομμάτια ακομα μόνο διαφορετικά...) αλλά μάλλον έχει γίνει κακο edit.Υπάρχει ο γνωστος περιορισμος των τριων λεπτων και φαινεται πολύ.Απο όσο λένε στο δίσκο θα είναι γυρω στο πεντάλεπτο οπότε φαντάζομαι θα έχει και μια δοση απο τις κλασσικες εκρηξεις(οχι κοπάνημα) στο τέλος που τους χαρακτηρίζει κάτι το οποιο κάνει μπαμ οτι λείπει.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!

 

Καλά τι βαρετό και ανέμπνευστο αίσχος είναι αυτό;

 

(συγγνώμη, υποκειμενικό είναι βέβαια, αλλά μου φαίνεται ΧΑΛΙΑ)

+1000. Σούπα...

 

Τα υπόλοιπα μέλη στο μπαγκράουντ γιατί φωτίζονται; Φωτοσύνθεση του φυτού της γλάστρας;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ψιλοαπογοητευτικο για POS...μπορει ναναι για eurovision αλλα μια τετοια μπάντα θα μπορουσε να εχει παρουσιασει κατι πολυ καλυτερο

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ψωνάρα του για αναγνώριση και χρήμα θέλει να ικανοποιήσει ο -κατά τα άλλα διανονούμενος- Ντάνιελ (είδατε trendy κόμμωση που έκανε το παλληκάρι;;;) διότι ποιος ο λόγος να πας σε έναν τόσο ξεπεσμένο μουσικά "διαγωνισμό" όταν έχεις γράψει αριστουργήματα σαν τα "perfect element" και "remedy lane";;; Βέβαια αν λάβουμε υπ' όψη το ότι ακολούθησαν οι πατάτες "be" (πω, πω απάτη...) και "scarsick" , ίσως η συμμετοχή στη Γιουρο-βύζιον να αποτελεί συνέχεια στο μουσικό κατήφορο του Ντάνιελ...  :'( :'( :'(

Δεν πειράζει και οι marillion τα ίδια κάνουν στα γεράματα με τις 2 τελευταίες τους κυκλοφορίες "somewhere else" και "hapiness is the road", χαζοχαρούμενα τραγουδάκια μπας και βγει η σύνταξη...

Χλωμά τα βλέπω τα πράγματα ειδικά για τους P.O.S... Παρ' όλα αυτά εύχομαι να κερδίσουν έτσι για το μαμώτο...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου φάνηκε παντελώς αδιάφορο το κομμάτι. Ούτε για eurovision δεν θα μου καθόταν. Κατά τ'άλλα... άντε και στο mad οι POS...

 

 

Δεν πειράζει και οι marillion τα ίδια κάνουν στα γεράματα με τις 2 τελευταίες τους κυκλοφορίες "somewhere else" και "hapiness is the road", χαζοχαρούμενα τραγουδάκια μπας και βγει η σύνταξη...

 

To somewhere else τα σπάει.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου