Προς το περιεχόμενο

Eπισκευές πεταλιών! Πώς / Πού?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τα έχει παίξει κάνας διακόπτης, ποτεσιόμετρο ή jack, αυτά αλλάζουν εύκολα.

Αν είναι τίποτα πάνω στην πλακέτα, και πάλι φτιάχνεται, αρκεί να μην είναι φτιαγμένη με SMD. Εκεί κλαίς.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν είναι πάντως να πάει κάποιος στο service του Bon Studio χίλιες φορές να τα πετάξει όλα απ' το παράθυρο. Αγιογδύτες και άσχετοι. Τελευταία φορά (πρίν 4 χρόνια) πλήρωσα 700 ευρώ σε τρείς επισκέψεις για να...χαλάσουν περισσότερο τον ενισχυτή μου (ξεκίνησα από ένα βύσμα και στο τέλος χρειάστηκε recapping!!! - το οποίο φυσικά δεν το έφτιαξαν οι ίδιοι)

 

 

Αν είναι κάποιο ακριβό πετάλι, ή κάποιο συλλεκτικό ή κάτι που το χρειάζομαι και έχει σταματήσει να βγαίνει το πάω στον Jam. Με πιο φθηνά δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς...

 

 

ασε που οι ρυθμοι τους θυμιζουν χελωνα...

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν είναι πάντως να πάει κάποιος στο service του Bon Studio χίλιες φορές να τα πετάξει όλα απ' το παράθυρο. Αγιογδύτες και άσχετοι. Τελευταία φορά (πρίν 4 χρόνια) πλήρωσα 700 ευρώ σε τρείς επισκέψεις για να...χαλάσουν περισσότερο τον ενισχυτή μου (ξεκίνησα από ένα βύσμα και στο τέλος χρειάστηκε recapping!!! - το οποίο φυσικά δεν το έφτιαξαν οι ίδιοι)

 

 

 

 

 

+1000000000000 εχω παει 3 φορες την tonelab le για αλλαγη των μικρων κουμπιων που εχει η tonelab....(cab selection,amp,reverb,mod...κλπ...οχι τα περιστρεφομενα τα καριβως απο κατω ) και τις 3 φορες εχω πληρωσει απο μια 80αρα και παλι εχει αρχισει το pedal selection να μην δουλευει....και παντα παραπονιεμαι και παντα μου απαντανε οτι εγω τα χαλαω...... >:(τι κανω δλδ? χοροπηδαω επανω τους? πιεση με το δαχτυλο τους κανω ημαρτον!!!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

+1000000000000 εχω παει 3 φορες την tonelab le για αλλαγη των μικρων κουμπιων που εχει η tonelab....(cab selection,amp,reverb,mod...κλπ...οχι τα περιστρεφομενα τα καριβως απο κατω ) και τις 3 φορες εχω πληρωσει απο μια 80αρα και παλι εχει αρχισει το pedal selection να μην δουλευει....και παντα παραπονιεμαι και παντα μου απαντανε οτι εγω τα χαλαω...... >:(τι κανω δλδ? χοροπηδαω επανω τους? πιεση με το δαχτυλο τους κανω ημαρτον!!!!!!

Έχεις πάει 3 φορές σε πόσο χρονικό διάστημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου