Προς το περιεχόμενο

www.freevst.net


vangelisorfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΡΑΒΟ!

χαράς το κουράγιο σου που τα μάζεψες κ τα ανέβασες!

το προωθώ κατ ευθυείαν σε φίλους κ γνωστούς!

 

θα μ άρεσε να ταν και στα Ελληνικά  :-[

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Ήδη έχω σταμπάρει και μερικά ακόμη εξαιρετικά vsts τα οποία και θ' ανέβουν σιγά-σιγά!

 

α) Μήπως θα ήταν καλύτερη ιδέα να ανεβάσεις τα βίντεο σε κάποιο εξωτερικό site πχ youtube γιατί, τουλάχιστον στο δικό μου υπολογιστή καθυστερούν αρκετά να ανοίξουν (ασε που σου τρώνε και bandwidth από το site)

 

Αυτό όντως είναι ένα μεγάλο πρόβλημα και δεν ξέρω πως θα το λύσω... Το κακό με τα site τύπου Youtube είναι ότι χαλάνε την ανάλυση της εικόνας και ουσιαστικά, δεν βλέπεις το Interface του οργάνου. Εγώ ήθελα να φαίνεται το όργανο στην οθόνη, όπως ακριβώς θα φαίνεται και όταν το εγκαταστήσεις...

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο ανάλογο site με το Youtube στο οποίο να μπορείς να ορίσεις τις διαστάσεις της εικόνας...

 

β) Ένα από τα λινκς για download δεν δούλευε και επειδή, αφού αναφερόμαστε σε freeware, κάποια άλλα ίσως πέσουν στο μέλλον, μήπως να ανεβάσεις mirrors για όλα στη σελίδα σου;

 

Αυτό το σκέφτομαι και γω πολύ σόβαρα γιατί, ειδικά αν πλυθήνουν, θα είναι δύσκολο να τα παρακολουθώ!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nice work my friend! ;)

Ωραίο design και πολύ "καθαρό" το όλο concept. Μπράβο και πάλι μπράβο!

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο ανάλογο site με το Youtube στο οποίο να μπορείς να ορίσεις τις διαστάσεις της εικόνας...

Χωρίς να είμαι σίγουρος, γιατί δεν τσεκάρεις Google video και Veoh;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου