Προς το περιεχόμενο

Αγορα ενισχυτη σε συνδιασμο με tonelab le + ibanez js 1000


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε ignantie τον fender θα παω να τον δοκιμασω σημερα το απογευμα να δω τι λεει.

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ασχοληθει πολυ με λαμπα γενικα.θελω να βγαλω τον ηχο που σκεφτομαι και μου αρεσει και εχω ψιλοπελαγωσει γιατι οι επιλογες ειναι αρκετες αλλα δεν εχω δυνατοτητα να δοκιμασω πολλα πραγματα οποτε το ψαχνω και θα δω τι θα γινει.Για τον fender θα σου πω μολις τον ακουσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως να ξερεις οτι ειναι πεταλοπεταλιερομηχανες και οι δυο που σου ανεφερα.....σε σημειο που θα ρυθμιζεις την πεταλιερα με αυτους και μετα θα ξενερωνεις οταν την βαζεις σε κανεναν αλλον.....οπως παθαινω εγω.......... :'(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την tonelab στον fender που την καρφωνεις?

Το ρωταω αυτο γιατι εγω μπορει να παιξω απο gary moore μπλουζιες να παω σε satriani μετα να μετακομισω σε stratovarius να γυρισω λιγο σε deep purple να περασω μια βολτα απο hard rock 80's και να παρκαρω μετα σε τιποτα μπαλαντες ''καθαρες'' με chorus.Οποτε καταλαβες οτι θελω all around κατασταση.Θα μου πεις στο τελος πολλα ζητας.Το ξερω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την tonelab στον fender που την καρφωνεις?

Το ρωταω αυτο γιατι εγω μπορει να παιξω απο gary moore μπλουζιες να παω σε satriani μετα να μετακομισω σε stratovarius να γυρισω λιγο σε deep purple να περασω μια βολτα απο hard rock 80's και να παρκαρω μετα σε τιποτα μπαλαντες ''καθαρες'' με chorus.Οποτε καταλαβες οτι θελω all around κατασταση.Θα μου πεις στο τελος πολλα ζητας.Το ξερω!!!

 

καλα οταν περνας απο ολα αυτα δεν με εχεις δει καμια φορα που ειμαι και εγω εκει? ;D

 

την βαζω στο input με λιγο πειραγμενα τα e.q του ενισχυτη ,την βαζω στο return παιζοντας με το line1-2 ......οπου θες.....κοιτα απο ποιοτητα ηχουν θα βγαλεις πολυ καλη...το θεμα ειναι το ποσο γκαζι θα βγαλεις μια και ουτε 4χ12 θα εχεις....αλλα και δεν ειναι καμπινα marshall....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινα με input να προσαρμοστεις και με τη προενισχυση του ενισχυτη σου κ στη πορεια ορεξη να χεις να ψαχνεσαι...

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασα να σου πω οτι ολοι οι ψαγμενοι εδω μεσα συνιστουν αντικατασταση μεγαφωνου...δεν θυμαμαι με ποια ακριβως και μετα ο ενισχυτης απογειωνεται.......αυτη θα ειναι η μοντα που θα μου κανω δωρο τα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......αφου καταληξω σε ποιο μεγαφωνο πρεπει να βαλω.... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου