Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για Korg AX3000G


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδια θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την Korg AX3000G η τιμη της ειναι πολυ καλι αλλα δεν την εχω ακουσει ποτε και στο youtube δεν υπαρχει σχεδον κανενα αξιολογο sample.

Σας Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Νίκο καλησπέρα,

 

Είμαι κάτοχος  της συγκεκριμένης πεταλιέρας εδώ και 2 1/2 μήνες και μέχρι στιγμής έχω να πώ μόνο καλά λόγια.Την αγόρασα απο το dv247 178 ευρώ. Αξίζει με το παραπάνω τα λεφτά της και είναι εύκολη στη χρήση.Δε νομίζω να υπάρχει στα ίδια χρήματα κάποια αντίστοιχη πεταλιέρα.

Υπάρχουν  και κάποια threads στο forum όπου μπορείς να δεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας παιδια θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την Korg AX3000G η τιμη της ειναι πολυ καλι αλλα δεν την εχω ακουσει ποτε και στο youtube δεν υπαρχει σχεδον κανενα αξιολογο sample.

Σας Ευχαριστω

 

 

Εχει ξανασυζητηθεί. Κοίτα τα λινκς από κάτω.

Πολύ καλή πεταλιέρα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια, δεν είμαι πολυ wahκιας (ακόμα...) , αλλά καλο μου φαίνεται.Προσομοιώνει αν θυμάμαι καλά τα v847 και v848 της VOX.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ το πιο πιθανων ειναι να την αγορασω την θελω πιο πολυ για τα εφφε.Μπορω να τα χρησιμοποιω χωρις να λειτουργουν οι προσωμειωσεις των ενισχυτων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το manual από εδώ: http://music.manualsonline.com/manuals/mfg/korg/ax3000g.html

 

Θα σου λύσει σίγουρα πολλές απορίες

 

:)

 

(ωχ, με πρόλαβε στο τσακ ο audiokostas)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ το πιο πιθανων ειναι να την αγορασω την θελω πιο πολυ για τα εφφε.Μπορω να τα χρησιμοποιω χωρις να λειτουργουν οι προσωμειωσεις των ενισχυτων?

Μάλλον εννοείς τις προσομοιώσεις καμπινών, τις οποίες βεβαίως μπορείς να τις απενεργοποιείς. Οι "προσομοιώσεις" ενισχυτών (amp models) βρίσκονται στο DRIVE/AMP Section, είναι δηλαδή κι αυτές εφέ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου