Προς το περιεχόμενο

Ο καλύτερος μετρονόμος!


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα ημουν εκει θα ερειχνα μια γκαζια να τους πεταξω εκτος τεμπο.... Ρε τι μπορεις να κανεις με το ρελαντι!!!!Θεοι!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Λιγο Οff topic, εχω συζητησει με ατομα που ασχολουνται με την μουσικη (κυριως ντραμερ)οτι κολλανε με διαφορους καθεμερινους περιοδικους ηχους (πχ. βρυση που σταζει) και κρατανε ρυθμο με το ποδι ή "παιζουν" αξιες απο μεσα τους...Εσας σας συμβαινει αυτο;Εγω πιανω τον εαυτο μου αρκετες φορες να το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α Ψ Ο Γ Ο Ι απλά! :D

 

Λιγο Οff topic, εχω συζητησει με ατομα που ασχολουνται με την μουσικη (κυριως ντραμερ)οτι κολλανε με διαφορους καθεμερινους περιοδικους ηχους (πχ. βρυση που σταζει) και κρατανε ρυθμο με το ποδι ή "παιζουν" αξιες απο μεσα τους...Εσας σας συμβαινει αυτο;Εγω πιανω τον εαυτο μου αρκετες φορες να το κανει.

Δεν το έχω παρατηρήσει, αλλά δεν θα αμφέβαλλα αν το κάνω και δε δίνω βάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλανε με διαφορους καθεμερινους περιοδικους ηχους (πχ. βρυση που σταζει) και κρατανε ρυθμο με το ποδι ή "παιζουν" αξιες απο μεσα τους...Εσας σας συμβαινει αυτο;

 

Εγώ ανεβαίνω τα σκαλιά και γκρουβάρω! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι ολοι οταν ακουνε μια ροκια(καμια φορα αμα ειναι της μοδας..) μεσα σε ενα κλαμπακι της παραλιακης οι μισοι παιζουν air guitar  και οι αλλοι μισοι air drums!! Γενικα αμα εχεις ταλεντο..!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι ολοι οταν ακουνε μια ροκια(καμια φορα αμα ειναι της μοδας..) μεσα σε ενα κλαμπακι της παραλιακης οι μισοι παιζουν air guitar  και οι αλλοι μισοι air drums!! Γενικα αμα εχεις ταλεντο..!!! ;D ;D

 

Το πάω ένα βήμα παρακάτω και επιπλέον από αυτά συμπληρώνω με air bass και πλήκτρα και αν χρειαστεί τραγουδάω και καμιά γραμμή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που φταρνίζεται κάποιος, αντί για "γείτσες", του αφιερώνω μια φούγκα που κείνη τη στιγμή σκάρωσα.

 

 

Αλλά ναι, το κάνω. Αρκετές φορές.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που φταρνίζεται κάποιος, αντί για "γείτσες", του αφιερώνω μια φούγκα που κείνη τη στιγμή σκάρωσα.

 

 

Αλλά ναι, το κάνω. Αρκετές φορές.

Εδώ λοιπόν

http://www.youtube.com/watch?v=FzRH3iTQPrk

θα αφιέρωνες κάτι τέτοιο φαντάζομαι:

 

 

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου