Προς το περιεχόμενο

επιλογή λαμπάτου


JPM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Δυστυχως με μια βολτιτσα στο γερμανικο ebay βρηκα 2-3 αλλα ηταν λιγο τσιμπημενοι (700+)

 

Yπομονή...θες και bargain ενισχυτή, τον θές να τον έχεις και χθές. Δεν γίνονται όλα μαζί. Παρακολούθα τα διάφορα ebay (us,uk,de). Εγώ τους πετυχαίνω συχνά πυκνά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Yπομονή...θες και bargain ενισχυτή, τον θές να τον έχεις και χθές. Δεν γίνονται όλα μαζί. Παρακολούθα τα διάφορα ebay (us,uk,de). Εγώ τους πετυχαίνω συχνά πυκνά...

 

Μα δεν το λεω για μενα...εγω εχω. ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=mgallery;sa=item;id=99

 

 

Αρχες του 80, με graphic eq, με το footswitch του, με το original speaker και τον πηρα 400ευρα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Super είσαι...

 

Ελπίζω να του 'χεις χώσει και καμιά εξωτερική καμπίνα, γιατί η δική του είναι πολυ...μικρούτσικια... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπιτι τον εχω σαν combo...αν παιζω εκτος ομως και υπαρχει καμπινα διαθεσιμη, τον κοτσαρω εκει...μπισταει καλυτερα ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, υπάρχουν και στις αγγελίες του ΝοιΖ ευκαιρίες! Πριν μερικές εβδομάδες ένας Silverface Bassman κεφαλή ΜΑΖΙ με την καμπίνα του και μεγάφωνο(α) original, στα 500ευρώ αν θυμάμαι καλά (τρελή ευκαιρία), και παίζει και τώρα ένας Guyatone 400ευρώ...

 

Ουδεμία σχέση έχω με τα παιδιά που τους πουλάνε.... απλά ίσα που κρατιέμαι... αλλά είμαι full από ενισχυτές... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παίζει και τώρα ένας Guyatone 400ευρώ...

 

Μπηκα και εγω σε πειρασμο οταν τον ειδα αυτον, αλλα δεν παιζει εξτρα χρημα τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καλά τα λέτε ρε παιδιά αλλά καμμία απάντηση και σ'αυτό που ρωτάω εγώ ο φτωχός και αδαής υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν, είναι δύσκολο μάλλον να βρείς πολύ κόσμο που να έχει δοκιμάσει το μοντέλο της Marshall που αναφέρεις.

 

Με 500 ευρώ σίγουρα επιμένω στους Studio22+ και δεν ρωτάω καν τι παίζεις, μιας και πρόκειται για εξαιρετικους all around ενισχυτές.

 

Μπορείς να βρείς και έναν Peavey Classic 30 μεταχειρισμένο στα 300 ευρώ και να επενδύσεις τα ρέστα, σε μεγάφωνο και καλές λαμπίτσες/σερβις που θα σε φέρουν σε πολύ καλό επίπεδο. Επίσης πολύ καλός ενισχυτής. Kαι ο Classic 50 στα 400-500 euros.

 

Πάντα σε μεταχειρισμένα, θα βρείς ποιοτικότερες λύσεις.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου