Προς το περιεχόμενο

4 Wheel Drive feat Playloud.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι σαν τις τσούπες που γυρνάγανε παντού (εκεί γύρω στα 80's) με τις μάλλινες γκέτες πάνω από το τζήν ("ασχολούμαι με τζαζ μπαλέτο") και ούτε σκαλιά δεν μπορούσαν να ανέβουν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω τον Κωστα τον συγχωρω.

Εγώ όχι ακόμη.

Εννοούσα για φωνητικά!!!!! μα ΠΟΣΟ βρώμικο μυαλό έχεις...στην ηλικία σου!!!!!!

Όταν θα 'ρθεις εσύ (που είσαι κάτι τέρμινα παντρεμένος) θα σου ΄χω female backup

 

 

 

 

 

 

 

singers.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όχι ακόμη.

 

Νέστορα, έλα, ξύδι.  ;D :-*

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα 'ρθεις εσύ (που είσαι κάτι τέρμινα παντρεμένος) θα σου ΄χω female backup singers.

Την έβαψες...από ότι είδες από τις συνθέσεις μου...χρειάζομαι ολόκληρη χορωδία. Δεν θα με πείραζε να τραγουδάνε στα ρώσικα ή στα ουκρανικά...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έβαψες...από ότι είδες από τις συνθέσεις μου...χρειάζομαι ολόκληρη χορωδία. Δεν θα με πείραζε να τραγουδάνε στα ρώσικα ή στα ουκρανικά...

Ντα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να έρθω να σας ακούσω με τις female backup singers που είμαι και ανύπαντρος;

Απλά να σας πω πως με πωρώσατε άσχημα με αποτελεσμα να κοπανιεμαι πανω απο το πισι με τα κομματια και να βγάζω γκαριδες πάνω απο τα τρομερα φωνητικα του μάνου(αν δεν κανω λαθος στο ονομα). Δεν ξερω playloud που μένεις και ανεβοκατεβαινεις αλλά αν ειναι να βγαινουν τέτοιες κοματαρες με one take ηχογραφήσεις προβας τοτε πρέπει να το κανεις πιο συχνα.

Υ.Σ: Περιμένω το επομενο κλιπ με τον οποιοδηποτε καλεσμενο ή και μονοι σας.

Υ.Σ: Αν έχετε ηχογραφησει το Walking in the swadow of the blues μπορειτε να το ανεβάσετε; Να πωρωθουμε λίγο ακομα;

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχετε ηχογραφησει το Walking in the swadow of the blues μπορειτε να το ανεβάσετε; Να πωρωθουμε λίγο ακομα;

 

Αν το ειχανε τα παιδια στο ρεπερτοριο και μου το λεγανε, θα το παιζαμε σιγουρα, γιατι εγω το χω.

Θα πρεπει να ειναι καμμια 100στη κοματια που ΣΤΑΝΤΑΡ δεν σκεφτηκαμε να αλληλοπροτεινουμε.

Υπαρχει και μια εκτελεση στο Snortin' Whiskey, η οποια ομως ισως να μην λεει να "ανεβει" γιατι ισως να εχει αρκετα λαθη, αλλα οταν το παιζαμε ενιωθα τελεια.

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και μια εκτελεση στο Snortin' Whiskey, η οποια ομως ισως να μην λεει να "ανεβει" γιατι ισως να εχει αρκετα λαθη, αλλα οταν το παιζαμε ενιωθα τελεια.

 

Ναι, το παθαίνω κι εγώ όταν μυρίζουν και τα αυτιά μου ουίσκυ.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ειχανε τα παιδια στο ρεπερτοριο και μου το λεγανε, θα το παιζαμε σιγουρα, γιατι εγω το χω.

Θα πρεπει να ειναι καμμια 100στη κοματια που ΣΤΑΝΤΑΡ δεν σκεφτηκαμε να αλληλοπροτεινουμε.

Υπαρχει και μια εκτελεση στο Snortin' Whiskey, η οποια ομως ισως να μην λεει να "ανεβει" γιατι ισως να εχει αρκετα λαθη, αλλα οταν το παιζαμε ενιωθα τελεια.

Τάκη, εμείς μόνοι μας έχουμε 700 ηχογραφημένα. (Ξέρεις τώρα, στο περίπου, άλλα μισά, άλλα με λάθη, άλλα με μέτριο ήχο).

Αν βγαίναμε μαζί live-χωρίς πρόβα σίγουρα θα βρίσκαμε ένα τρίωρο πρόγραμμα με πράγματα που θυμόμαστε-γνωρίζουμε alltogether.

Το Snortin whisky έχει καλά σημεία αλλά και πολλές ατέλειες οπότε είπα να το αφήσω.

 

Μην προκαλούμε και τον έτερο κακό.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου