Προς το περιεχόμενο

Jam pedals στο θωμα


torque

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να διευκρινίσω ότι στον θωμά οι τιμές είναι πολύ μεγαλύτερες απ ότι αν το πάρεις απ τον ίδιο..

και επίσης ότι δεν είναι όλα ρέπλικες.. έχει και μερικά όπως το phaser που απλά είναι classic αλλά δεν είναι αντίγραφο κανενός!

 

Nαι ειναι πιο φθηνα οντως αλλα και παλι ειναι ακριβα.

To phase90 δεν ειναι το phaser;Το waterfall ποιο υποτιθεται ειναι;

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπραβο στα jam αλλα να πω την αμαρτια μου δεν πολυτρελαινομαι.Τα εχω παιξει ολα και ηχητικα ειναι απλα τελεια αν σου αρεσουν αυτα που αντιγραφουν.Και εκει ειναι η διαφωνια μου.Πολλα λεφτα για ρεπλικες.Δεν ειναι κατι πολυ παραπάνω.Ομορφες ποιοτικες ρεπλικες που δεν δικαιολογουν πουθενα τα τοσα πολλα λεφτα τους.

 

Προσωπικα θα ηθελα να δω και μερικες δικες τους υλοποιησεις οπως εχει κάνει ο telegun.Οπως και να εχει μπράβο τους ομως.

 

+1000 και στο πρώτο και στο δεύτερο σκέλος.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι πιο φθηνα οντως αλλα και παλι ειναι ακριβα.

To phase90 δεν ειναι το phaser;Το waterfall ποιο υποτιθεται ειναι;

 

Το phaser είναι βασισμένο στις παλιές ηχογραφήσεις των Pink Floyd χωρίς να μιμείται κάποια εταιρία και το waterfall απλά χρησιμοποιεί τα NOS Panasonic chips MN3101 και ΜΝ3007! 8)

τα έχω και τα 2 και μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι θεσπέσια πετάλια και με πολύ γλυκό και ισορροπημένο ήχο! άξιζαν κάθε € που έδωσα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου