Προς το περιεχόμενο

YAMAHA MM8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

GIASAS ETIMAZOME NA AGORASO TO YAMAHA MM8 STHN ELLADA H KALITERI TIMI POU TO BRIKA EINAI 980 EURO.TO BRIKA OMOS APO GERMANIA STO http://www.thomann.de/gr/index.html 640EURO ME EXODA APOSTOLHS.MOU FENETE POLY KALI TIMH.EINAI AXIOPISTO NA KNO MIA AGORA APO TO EXOTERIKO KAI PIO SIGEKRIMENA APO AUTO TO SITE? ME THN EGGYHSH TI GINETE? POSO GRIGORA ERHETE? KAI EAN EXETE NA PROTINETE KAPIO ALLO KEYBOARD ALLA ME BARIKENYRISMENA PLIKTRA KAI SE AUTI THN TIMH. EYHARISTO PROKATABOLIKA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχη και αφου σε καλωσορισω να σου πω να γραφεις ελληνικα και οχι κεφαλαια. Ειναι οι κανονες του φορουμ.

 

Το Τομαν είναι παρα πολυ αξιοπιστο μαγαζι, δε θα εχεις κανενα προβλημα, θα ερθει σε +-5,6 μερες, χωρις εξοδα για την αποστολη. Σου δινει δυνατοτητα να το επιστρεψεις εντος 30 ημερων αλλα και 3 χρονια εγγυηση.

 

Για αναλογα μηχανηματα δε μπορω να σκεφτω αυτη τη στιγμη σ'αυτα τα λεφτα, ουτε και ξερω καλα το οργανο να βοηθησω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχααριστω πολυ.Αμελισα να ενιμερωθω για τουσ κανονες του φορουμ.

Καθωσ και να ψαξω στισ ειδη υπαρχουσεσ συζητησεισ.

Αυριο θα παω να δοκιμασω τα πληκτρα στην ιποκρατουσ

να δω αν μου κανουνε.

θα γραψω τισ εντυπωσεισ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι, χωρίς να ξέρω το οργανο, οτι η ΥΑΜΑΗΑ εχει πολυ ποιοτικούς ήχους στα μηχανηματα της για αμεση χρηση. Απλα σαν μειονεκτημα για το συγκεκριμενο οργανο εχει ακουστεί η περιορισμενη δυνατοτητα επεξεργασιας των ήχων. Βεβαια σε αυτο το μπατζετ και με βαρυκεντρισμενα πληκτρα δε μου ερχεται καποιο καλυτερο στο νου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά έχει το mm8 ποιοτικούς ήχους.Έχω το mm6 και η μόνη διαφορά τους είναι τα 88 πλήκτρα.Ηχητικά,αξίζει σίγουρα αν και είναι γούστα αυτά,για να λέμε την αλήθεια.

Όσο αφορά την επεξεργασία ήχων,η yamaha θέλει πολύ κράξιμο για αυτό το όργανο.Επεξεργασία ήχων που βρίσκεις στα αρμόνια psr,έχει το mm6-8.Αίσχος. >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O thomann είναι εγγύηση ωστόσο εξίσου αξιόπιστο είναι και το dv247.com και το έχει στα 612 ευρώ..

 

http://www.dv247.com/keyboards-and-midi/yamaha-mm8-music-production-synthesizer--49998

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολισ επεστεψα απο νακα οπου πηγα να δω το οργανο ειχα την ευκαιρια να ασχοληθω πολη ωρα μαζι του. εμεινα πολυ ικανοποιημενοσ απο τουσ ηχουσ του.

οπωσ πολυ σωστα αναφερατε δεν μπορεισ να επεμβεισ πολυ δραστηκα 

αυτο ομωσ ειναι κατι το οποιο δεν με ενοχλει. τα πληκτρα του θα τα ηθελα πιο βαρια

αν και μετα απο καπια ωρα τα συνηθισα. σιγουρα υπαρχουν καλυτερα μηχανιματα

αλλα νομιζω οχι σε αυτα τα λευτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να μην υπαρχουν και εδω οι τιμεσ του εξωτερικου?

μην απαντησετε ξερω. απλα δυσανασχετω.

σε ευχαριστω oselifer ακομα πιο φτηνα στο dv247

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγορασα και να ειμαι μετα απο πολεσ παρασκευεσ μεσα.

εστηλα e mail στο νακα και μου το αφησαν ιδια τιμη με

του εξωτερικου και δωρο κατι ακουστηκα (ψηρεσ).

ευχαριστω για την βοηθεια οποισ χρηαστει το οτιδηποτε

για το οργανο ασ στηλει Π.Μ.

 

 

σασ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου