Προς το περιεχόμενο

Εφιάλτης με πρωταγωνιστή τον... μουσικό μας εξοπλισμό!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω το μονο περιεργο ονειρο που εχω δει αρκετες φορες ειναι οτι την ωρα του live παω να παιξω και με πιανει κουλαμαρα απιστευτη. Σαν να μην εχω ξαναπιασει κιθαρα ποτε μου.

Και μετα ξυπναω πιανω την κιθαρα και ανακαλυπτω οτι οντως δεν ξερω να παιζω.

Τι τα θες....

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αχχ εγω βλεπω μονο sg και κοπελες με μπανανες.... αντε οι sg εξηγουνται... τωρα για τισ μπανανες μαλλον φταιει ο μπανανοκωστας ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνώντας σήμερα μπορώ να πώ ήμουν πολύ χάλια.

 

Ξέρετε πως είναι να σου κλέβουν την κιθάρα μέσα απο το αμάξι?

 

Φυσικά αναφέρομαι σε κάποιο άσχημα όνειρο που είδα ;D.

 

 

δεν εχω δει κατι  παρομοιο σε ονειρο ουτε και πιο μικρος που ειχα και πιο μεγαλη εμονη για τον εξοπλισμο μου αλλα μιας και το ανεφερες, ασχετο, εγω κιθαρα στο αμαξι δεν αφηνω ουτε δευτερολεπτο και στον ξυπνιο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εγώ είδα ένα όνειρο μία φορά, πραγματικό παιδιά, που λίγο πολύ με έβαλε σε σκέψεις και μου άλλαξε και λίγο την αντίληψη περί των πραγμάτων. Πήγα λέει στο studio και βρήκα την πόρτα ανοιχτή και όλα από μέσα κλεμένα. Με έπιασε κρύος ιδρώτας και δεν μπορούσα να πιστέψω ότι έπαθα τέτοια μεγάλη ζημιά και όλα χάθηκαν... Το αμέσως επόμενο πράγμα που σκέφτηκα και ξύπνησα αμέσως ήρεμος και γαλήνιος ήταν : "Και τώρα δηλαδή, μπορώ να κάνω ότι άλλο θέλω στην ζωή μου..."

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορά είδα ότι μπήκα στο noiz. Οπότε ήταν ευκαιρία να δω τι υπάρχει πίσω από αυτό το άσπρο κομμάτι πάνω στο οποίο γράφουμε και γύρω γύρω έχει σκιά, άρα δεν ακουμπάει τελέιως στο κίτρινο, κάτι πρέπει να έχει από πίσω. Το έπιασα και το σήκωσα λοιπόν από την άκρη, αλλά δεν είχε τίποτα πίσω, το ίδιο κίτρινο είναι που έχει και στα πλάγια. Απλά το άσπρο είναι πιο χοντρο στη μέση και πιο λεπτό στις άκρες, οπότε δεν πατάνε και φαίνεται σκιά γύρω γύρω.

Αφτο ινε. :-\

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου