Προς το περιεχόμενο

Deep Water


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όμορφο το αποτέλεσμα , απλά βρίσκω αυτού του είδους την μουσική καθαρά "ambient" , δηλαδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μπορώ να την ακούω στο background , διαβάζοντας πχ , αλλα οχι να έχει αποκλειστικά την προσοχή μου . Η μουσική του Oldfield -επειδή τον αναφέρεις- έχει μοτίβα , θέματα που τα επεξεργάζεται , έχει δυναμικές , έντονες κορυφώσεις κοκ , που βοηθάν στο να κρατήσουν αμείωτο το ενδιαφέρον σου . Αν δοκίμαζες κάτι λιγότερο αυτοσχεδιαστικό και περισότερο οργανωμένο-εστιασμένο ?

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν δοκίμαζες κάτι λιγότερο αυτοσχεδιαστικό και περισότερο οργανωμένο-εστιασμένο ?

Thanks για την ακρόαση...και συμφωνώ μαζί σου. Αλλά το οργανωμένο-εστιασμένο δεν είναι καθόλου εύκολο. Το να βρείς ένα (στιβαρό) θέμα, που να σε βοηθήσει γύρω του να αναπτύξεις, νομίζω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο. Σκεφτόμουν μήπως αυτό το κομμάτι είναι η εισαγωγή ενός μεγαλύτερου project με αυτοσχεδιασμούς που συνδέονται...είδωμεν.

 

απλά βρίσκω αυτού του είδους την μουσική καθαρά "ambient" , δηλαδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μπορώ να την ακούω στο background , διαβάζοντας πχ , αλλα οχι να έχει αποκλειστικά την προσοχή μου

Και αυτό, ξέρεις, δεν με χαλάει καθόλου... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρωσαααα.... ;)

 

οντως ως αυτοσχεδιασμος και ηχογραφηση παρα πολυ καλο.

 

το κατεχεις το αθλημα να παιζεις με τους συνθ ηχους.

 

κατεβασε στη κουτρα ''γερο μου '' και καμια μελωδια

και εδεσε το γλυκο.

 

:)

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου