Προς το περιεχόμενο

O Ελληνας και το εμβολιο


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελληνας και ποδηλατο, Ελληνας και τσιγαρο, γιατι οχι και αυτο;  Μειωσα τις επιλογες σε 2. Ψηφιστε αυτην που ειναι κοντινοτερη σας.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί;

Ψάχνεις μαζική επιβεβαίωση (ή αντίθεση) της επιλογής σου;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί;

Ψάχνεις μαζική επιβεβαίωση (ή αντίθεση) της επιλογής σου;

 

Κα ναι και οχι.

Ειναι οπως και με το Ελληνας και τσιγαρο, Ελληνας και διτροχο... ενα θεμα που δειχνει την σταση μας σε κατι hot και "επικαιρο". Με ενδιαφερει η συνισταμενη αποψη της κοινοτητας μας. Αν καποιος cares to elaborate κιολας ακομα καλυτερα. Θα το κανω και εγω οταν βρω λιγο χρονο, το μεσημερι, αν δεν εχει διαγραφει ηδη το θρεντ λογω τσακωμων.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται;

Αν ο γενικός πληθυσμός ξεκίνησε τον εμβολιασμό χθές (αν δεν απατώμαι), εσύ πως έχεις την υπογραφή / δήλωση εδώ και τέσσερεις μέρες;

 

Προφανώς σε απασχολεί  πολύ σαν ζήτημα για να αναφέρεσαι συχνά σε αυτό αλλά θεωρείτο όλη η οικογένειά σου υψηλού κινδύνου;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω απλά πως εάν είναι να το ανοίξεις το θέμα, τουλάχιστον άνοιξε το απευθείας με όσα έχεις να πεις και όχι απλά με ένα poll, μια δυο γραμμούλες, που υποδηλώνουν πως κάνεις πλάκα.

 

Σας είπα και στο άλλο θέμα δίπλα ότι βρέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κα ναι και οχι.

Ειναι οπως και με το Ελληνας και τσιγαρο, Ελληνας και διτροχο... ενα θεμα που δειχνει την σταση μας σε κατι hot και "επικαιρο". Με ενδιαφερει η συνισταμενη αποψη της κοινοτητας μας. Αν καποιος cares to elaborate κιολας ακομα καλυτερα. Θα το κανω και εγω οταν βρω λιγο χρονο, το μεσημερι, αν δεν εχει διαγραφει ηδη το θρεντ λογω τσακωμων.

 

Δεν βλέπω το λόγο να τσακωθούμε. Θα γράψω την άποψή μου αργότερα.

(Στα γρήγορα, ας πω ότι απλά πήγα και το έκανα. Κι εγώ κι όλο μου το σόι).  

 

Ας κρατήσουμε απλά την κουβέντα σε επιστημονικό - κοινωνικό επίπεδο και όχι σε αοριστολογίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται;

Αν ο γενικός πληθυσμός ξεκίνησε τον εμβολιασμό χθές (αν δεν απατώμαι), εσύ πως έχεις την υπογραφή / δήλωση εδώ και τέσσερεις μέρες;

 

Προφανώς σε απασχολεί  πολύ σαν ζήτημα για να αναφέρεσαι συχνά σε αυτό αλλά θεωρείτο όλη η οικογένειά σου υψηλού κινδύνου;

 

 

Οχι ρε... υπαρχουν (υπηρχαν?)  εμβολιαστικα κεντρα σε διαφορα μερη. Καναν εμβολια σε οποιονδηποτε. Οχι υψηλου η καποιες κατηγοριες η ηλικιες κλπ. Ουτε βιβλιαρια, ουτε τιποτα. Σαν επιδειξη ταπεργουεαρ. Τυχαια μπηκα για ασχετο λογο, τους πετυχα σε ενα απο αυτα πριν 5-6 μερες και εκανα εγω και η γυναικα μου. Τα παιδια πηγαν χθες.

 

Με απασχολει και μαλιστα πολυ, οχι σαν κατασταση (οτι θα καταστραφει ο πλανητης κλπ) οσο σαν μια αληθινη συντεταγμενη/μαζικη/συχρονισμενη δραστηριοποιηση, πες πρωτη δοκιμη αντιμετωπισης του συγχρονου ανθρωπου εναντι ενος παγκοσμιου αρνητικου φαινομενου.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη κανετε το εμβολιο,ακομα & η κουτση Μαρια γνωριζει οτι ειναι μια παγκοσμια συνομωσια κατα του προλεταριατου ενορχηστρωμενη απο ευνουχους Αρειανους και καπιταλιστικα γουρουνια απο την Ανδρομεδα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Με απασχολει και μαλιστα πολυ, οχι σαν κατασταση (οτι θα καταστραφει ο πλανητης κλπ) οσο σαν μια αληθινη συντεταγμενη/μαζικη/συχρονισμενη δραστηριοποιηση, πες πρωτη δοκιμη αντιμετωπισης του συγχρονου ανθρωπου εναντι ενος παγκοσμιου αρνητικου φαινομενου.

 

Ακριβώς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου