Προς το περιεχόμενο

Epiphone Valve Senior ή BlackHeart Handsome Devil Combo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αφού απάντησες αγγλικά σου λεει "αυτός δεν τα καταλαβαίνει τα greeklish",

Τι στεναχωριέσαι καημένε, αφού σε λιγο θα σε απαγάγουν οι εξωγήινοι...

 

Για τους εξωγήινους της Epiphone , έχω ένα τραντζιστορ Leem 10 watt με μισοκαμένο 6" ή 8" μεγάφωνο...Ας έρθουν αν τους βαστάει... ;D ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά το σάββατο μου ρθε sms από τον Salim-Salim ;D ;D πως η παραγγελία μου έγινε shipped από αυτούς. Mπήκα στο account μου στο Thomann και λέει ότι έφυγε σε 2 πακέτα (μάλλον λόγω βάρους??) ένα περιέχει το μικρόφωνο το σταντ και το κλιπ του ;D

και ένα άλλο τον ενισχυτή.

 

Τα πακέτα έχουν από ένα parcel numbers και λένε by post/DHL.

 

Μπήκα στην DHL πριν πέντε λεπτά ενώ είχα μπεί και χθές. Στις δύο μου αυτές επισκέψεις είδα πως το δέμα με το μικρόφωνο το έχουν παραλάβει αλλά για το άλλο με τον ενισχυτή λέει ότι δεν υπάρχει τέτοια καταχώρηση...

 

Παίζει απλά να πάει αργότερα??

Όταν λέει post/DHL εννοεί ότι μπορεί να πάει και με κάτι άλλο εκτός DHL και για αυτό δεν το βρίσκω???

 

Γενικά είμαι ψιλοάσχετος...

Αν η μεταφορική είναι εξωγήινη έχει site να τσεκάρω το parcel number μου??? ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παρόμοιο είχα πάθει και εγώ. Δύο δέματα, παρέλαβα το πρώτο και μετά δούλεψε το tracking number του δεύτερου. Δέν θυμάμαι όμως παραπάνω λεπτομέρειες γιατί πέρασε καιρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παρόμοιο είχα πάθει και εγώ. Δύο δέματα, παρέλαβα το πρώτο και μετά δούλεψε το tracking number του δεύτερου. Δέν θυμάμαι όμως παραπάνω λεπτομέρειες γιατί πέρασε καιρός.

 

Δηλαδή δεν σου ήρθαν ταυτόχρονα???

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω με εχεις αγχωσει λεμε......Ενα κλικ γινεται κ γραφεται μια σελιδα στο θεμα......

 

Θα στειλω τον ΕΤ να σου κλεψει την κιθαρα να τελειωνουμε.Να δουμε τι θα τον κανεις τον ενισχυτη μετα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν,

ο ενισχυτής ήρθε χθές το πρωί!!! :)

Παρόλα αυτά δεν με έχον απαγάγει εξωγήινοι. ;D ;D

 

Έχω πάιξει ελάχιστα γιατί όταν τον έφερα σπίτι ήταν μεσημέρι και μετά το απόγευμα πρόλαβα πολύ λίγο.ΟΙ πρώτες εντυπώσεις μου είναι ότι:

 

1.20 watt είναι αρκετά για οτιδήποτε! :)

2.Είναι πολύ ωραίος εμφανισιακά! :)

3.Δεν πρόλαβα να δώ πότε σπάει το καθαρό του πάντως έπαιξα πολύ λίγο με την POD X3 live σε χρήση πολυ εφέ μπροστά του , με ντράμερ και η ένταση ήταν πολυ ικανοποιητική με το gain στο 1-2 και το master στο 4-4,5. :)

 

Αναλυτικότερη παρουσιάση πιθανότατα σήμερα το βράδυ. :)

 

 

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου